W niedzielę (08.07) w Toruniu na ul. Gardzielewskiego doszło do wypadku drogowego. Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy toruńskiej drogówki wynika, że w strefie zamieszkania osobowy seat potrącił 11-latkę, która jechała rowerem. Dziewczynka trafiła do szpitala. Okoliczności i przyczyny tego zdarzenia wyjaśniają policjanci pod nadzorem prokuratora.

W niedzielę (08.07) około godz. 21:00 na ul. Gardzielewskiego w Toruniu  doszło do wypadku drogowego. Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy toruńskiej drogówki wynika, że 20-latka kierująca osobowym seatem ibizą jadąc w strefie zamieszkania potrąciła 11-latkę kierującą rowerem. Dziewczynka trafiła do szpitala. Funkcjonariusze ustalili, że kierująca osobówką była trzeźwa. Teraz okoliczności i przyczyny tego wypadku wyjaśniają policjanci pod nadzorem prokuratora.
Autor: Wojciech Chrostowski
Publikacja: Wojciech Chrostowski

Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.