Znaleziony przez przypadkową osobę iPhone S6 nie widnieje w policyjnych bazach rzeczy utraconych. Najprawdopodobniej właściciel utracił go przypadkowo. Teraz policjanci z Komisariatu na Podgórzu poszukują jego właściciela.

Do policjantów  pełniących  służbę przy  ul. Bydgoskiej podszedł przypadkowy mężczyzna i  zgłosił odnalezienie telefonu komórkowego marki iPhone 6S, koloru złotego. Policjanci sprawdzili, że ten telefon nie figuruje w systemie informatycznym jako utracony. Jeśli w ostatnim czasie ktoś zgubił taki  telefon a opis odpowiada zgubie  prosimy  o zgłoszenie się właściciela do  Komisariat Policji Toruń Podgórz lub skontaktowanie się z prowadzącym to postępowanie pod numerem 56 641 23 28 lub do dyżurnego tej jednostki  na numer 56 641 24 70

Autor: Wioletta Dąbrowska
Publikacja: Wojciech Chrostowski

Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.