To był właściwy trop. Ten 35 -latek był poszukiwany listem gończym przez toruński sąd do sprawy z przeszłości. Jak się okazało ciążył na nim wyrok pozbawienia wolności za włamanie, którego dokonał w 2015 roku. Po wykonaniu niezbędnych czynności 35 - latek z komisariatu trafił prosto do celi aresztu.

W piątek (04.01.) minionego tygodnia policjanci z Wydziału Kryminalnego Komisariatu Policji Toruń Śródmieście zatrzymali poszukiwanego. Policjanci kryminalni już od pewnego czasu mieli podejrzenia, że mężczyzna może przebywać w jednym z mieszkań przy ul. Mickiewicza.

 

Jak się okazało to był właściwy trop. Ten 35 -latek był poszukiwany listem gończym przez toruński sąd do sprawy z przeszłości. Jak się okazało ciążył na nim wyrok pozbawienia wolności za włamanie, którego dokonał w 2015 roku. Po wykonaniu niezbędnych czynności zatrzymany z komisariatu trafił do celi aresztu.

 

 

 

Autor: Wioletta Dąbrowska
Publikacja: Wioletta Dąbrowska

Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.