Policjanci z Komisariatu Policji Toruń Rubinkowo prowadzą czynności wyjaśniające w sprawie zdarzenia drogowego. Pojazd marki bmw o początkowych numerach rejestracyjnych CWA zderzył się pojazdem marki seat ibiza o początkowym numerze CBR. Ponieważ uczestnicy zdarzenia podają dwie różne wersje prosimy o pomoc świadków.

Policjanci z Komisariatu Policji Toruń Rubinkowo prowadzą czynności wyjaśniające w sprawie zdarzenia drogowego. Doszło do niego w  dniu 22.10.2018 roku około godz. 14:25 w Toruniu na ul. Olsztyńskiej 8 wjazd do CH Bielawy.

 Pojazd marki bmw o początkowych numerach rejestracyjnych CWA zderzył się pojazdem marki seat ibiza o  początkowym numerze  CBR.  Ponieważ uczestnicy  zdarzenia podają dwie różne wersje prosimy o pomoc świadków.

 W celu ustalenia dokładnego przebiegu zdarzenia wszystkie osoby, które były świadkami tego zdarzenia proszone są o osobisty lub telefoniczny kontakt z Komisariatem Policji Toruń – Rubinkowo pod numerami tel. 56 641 21 89, 56 641 25 70 lub 25 71.

Autor: Wioletta Dąbrowska
Publikacja: Wioletta Dąbrowska

Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.