Funkcjonariusze Komendy Miejskiej Policji w Toruniu poszukują 23-letniego Adriana Ciechackiego. Mężczyzna jest podejrzany o spowodowanie ciężkiego uszczerbku na zdrowiu, w następstwie którego zginął 51-latek. Prokurator wydał za poszukiwanym list gończy.

Funkcjonariusze Komendy Miejskiej Policji w Toruniu prowadzą pod nadzorem Prokuratury Rejonowej Toruń Centrum-Zachód sprawę przeciwko 23-letniemu Adrianowi Ciechackiemu.

15 kwietnia tego roku, w jednym z lokali na ulicy Wojska Polskiego w Toruniu podejrzany zaatakował i uderzył 51-letniego mężczyznę, który w wyniku poniesionych obrażeń, po niespełna trzech tygodniach zmarł w szpitalu.

Sprawca ukrywa się przed organami ścigania. Prokurator w ramach prowadzonego śledztwa, wydał list gończy za poszukiwanym.

Wszystkie osoby, które mogą pomóc w ustaleniu miejsca pobytu Adriana Ciechackiego proszone są o kontakt z funkcjonariuszami Komendy Miejskiej Policji w Toruniu pod numerem telefonu 47-754-26-07, 47-754-23-81 lub e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Informacje można przekazywać anonimowo!

Autor: asp. Dominika Bocian

Publikacja: asp. Dominika Bocian