W sobotnie popołudnie w Dybowie doszło do tragicznego w skutkach wypadku. Kierowca forda najprawdopodobniej w celu uniknięcia uderzenia w tył pojazdu poprzedzającego, nagle zjechał na przeciwny pas ruchu i uderzył w jadący z przeciwka pojazd marki man z przyczepą. Kierowca ciężarówki stracił kontrolę nad zespołem pojazdów, którym kierował i zjechał na przeciwny pas ruchu i uderzył czołowo w pojazd marki honda civic. 54 letnia kierująca hondą civic poniosła śmierć na miejscu.

W dniu 02.03.2019 roku  około  godz.16.30 na  295, 9 kilometrze drogi  krajowej numer 10 w okolicach Cierpic w  miejscowości  Dybowo doszło do tragicznego w skutkach wypadku. 

Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 20 – latek z Włocławka  kierował  samochodem marki ford fiesta jadąc od strony Torunia w kierunku Bydgoszczy. Najprawdopodobniej w celu uniknięcia uderzenia w tył pojazdu poprzedzającego, nagle zjechał na przeciwny pas ruchu i uderzył w jadący z przeciwka pojazd  marki  man  z przyczepą. 
W wyniku zdarzenia kierowca ciężarówki stracił kontrolę nad zespołem pojazdów, którym kierował  i  zjechał na przeciwny pas ruchu  a następnie  uderzył czołowo w pojazd marki  honda civic  jadący w kierunku Bydgoszczy. Pojazdem kierowała 54 -letnia mieszkanka Bydgoszczy .W wyniku zdarzenia kierująca samochodem osobowym kobieta  poniosła śmierć na miejscu. Kierowca renault megan jadący  bezpośrednio za hondą widząc co się dzieje zjechał poza drogę.
Pozostali kierowcy trzeźwi, nie odnieśli obrażeń ciała. Pojazdy honda i man zabezpieczono na parkingu strzeżonym. Teraz  śledczy będą się starali wyjaśnić dokładne przyczyny tego tragicznego wypadku  w prowadzonym śledztwie. 

Autor: Wioletta Dąbrowska
Publikacja: Wioletta Dąbrowska

Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.