W piątek (22.02) na ulicy Poznańskiej w Toruniu doszło do wypadku drogowego. Ze wstępnych ustaleń policjantów z toruńskiej drogówki wynika, że 23-latek kierujący osobowym renault potrącił 17-latka. Pieszy trafiła do szpitala. Teraz przyczyny i okoliczności tego zdarzenia wyjaśniają funkcjonariusze pod nadzorem prokuratora.

W piątek (22.02) około godz. 8:30 na ul. Poznańskiej w Toruniu doszło do zdarzenia drogowego. Ze wstępnych ustaleń policjantów toruńskiej drogówki wynika, że 23-latek kierujący osobowym renaultem jadąc w kierunku ul. Hallera potrącił 17-latka, który przekraczał jezdnię. Do zdarzenia doszło w rejonie oznakowanego przejścia dla pieszych. Nastolatek trafił do szpitala. Mundurowi ustali, że kierowca był trzeźwy. Teraz przyczyny i okoliczności tego zdarzenia wyjaśniają policjanci pod nadzorem prokuratora.
Autor: Wojciech Chrostowski
Publikacja: Wojciech Chrostowski

Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.