Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Toruń

W PIERWSZYM RZĘDZIE
Praktyczny warsztat montażysty
– spotkanie z Katarzyną Orzechowską

 fot. pixabay

Comiesięczne spotkania filmoznawcze z cyklu W pierwszym rzędzie są propozycją dla osób realizujących własne projekty filmowe, tych, które pierwsze takie próby mają jeszcze przed sobą i oczywiście dla wszystkich miłośników sztuki filmowej. Organizatorzy pragną zachęcić do doskonalenia swoich umiejętności oraz realizowania własnych form filmowych.

W marcu zapraszamy na praktyczny warsztat montażysty, który poprowadzi Katarzyna Orzechowska, montażystka filmów fabularnych, dokumentalnych, reklam, wideoklipów i kampanii społecznych. Współpracująca z Wajda School, a także z licznymi studiami postprodukcyjnymi. Laureatka Nagrody Prezesa Stowarzyszenia Filmowców Polskich za najlepszy montaż na Krakowskim Festiwalu Filmowym w 2017 roku za film Zalanash – pusty brzeg Marcina Sautera.

Nasz gość opowie o zasadach montażowych w fabule, dokumencie oraz filmie reklamowym. Uwrażliwi na poprawne i estetyczne patrzenie oraz wyrażanie myśli i emocji obrazem.

Wstęp bezpłatny! Zapraszamy!

 


Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.