Rozpoczął się nabór wolontariuszy do projektu „Młodzież aktywna społecznie”, który realizuje Powiatowy Urząd Pracy dla Miasta Torunia.
Od wtorku 14 stycznia 2020 roku można składać wnioski, aby wziąć udział w programie „Młodzież aktywna społecznie”. Dla chętnych przygotowanych zostało 11 miejsc.
Program skierowany jest do osób bezrobotnych w wieku 18-29 lat zarejestrowanych w Powiatowym Urzędzie Pracy dla Miasta Torunia, które dotąd nie były aktywne lub w małym stopniu angażowały się w aktywności inne niż obowiązkowe.
Formy realizowane w ramach projektu:
- wolontariat,
- warsztaty grupowe,
- indywidualna sesja z coachem,
- pośrednictwo pracy.
Formularze zgłoszeniowe dostępne są w pokojach nr 35-37 (II piętro) w siedzibie Urzędu przy ul. Mazowieckiej 40a oraz na stronie internetowej
muptorun.praca.gov.pl
.Dane kontaktowe realizatora:
Powiatowy Urząd Pracy dla Miasta Torunia
tel. 56 65 80 221
e-mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Projekt „Młodzież Aktywna Społecznie” realizowany jest w ramach Programu Operacyjnego: Wiedza Edukacja Rozwój.