UM Toruń: Podróżuj razem z nami - odcinek III

1 min czytania

Podróżuj razem z nami” to hasło promującej transport miejski kampanii społecznej Miejskiego Zakładu Komunikacji w Toruniu. Akcja ma na celu pokazanie, że autobus czy tramwaj są wygodną i ekologiczną alternatywą dla transportu indywidualnego.

Do korzystania z toruńskiego transportu publicznego zapraszają powszechnie znane, związane z Toruniem osoby ze świata kultury i sportu. Do tej pory w akcji wzięli udział lider Nocnej Zmiany Bluesa - Sławek Wierzcholski oraz mistrz czarnego sportu Adrian Miedziński. W kolejnej odsłonie kampanii MZK promuje Katarzyna Żak znakomita aktorka filmowa, teatralna, telewizyjna i wokalistka, która popularność zdobyła dzięki rolom m.in. w serialach Miodowe lata” i Ranczo”.

Warto odnotować, że promujące MZK osoby to rodowici torunianie, mający swoje Katarzynki” w Toruńskiej Piernikowej Alei Gwiazd.

Urząd Miasta Torunia,

torun.pl/pl/podrozuj-razem-z-nami-odcinek-iii

Autor: krystian