Policja Toruń: Czy rozpoznajesz tych mężczyzn?

1 min czytania

Policjanci z komisariatu w Dobrzejewicach poszukują mężczyzn, którzy okradł sklep spożywczy. Wizerunek sprawców zarejestrowały kamery monitoringu. Funkcjonariusze szukają świadków, mogących pomóc w ustaleniu personaliów tych osób.

Policjanci z komisariatu w Dobrzejewicach poszukują sprawców kradzieży, do jakiej doszło 2 grudnia ubiegłego roku w sklepie spożywczym przy ul. Sportowej w Złotorii. Jak ustalili policjanci sprawcy wykorzystując chwilową nieobecność pracownicy ukradli pieniądze z kasy. Straty wyniosły kilkaset złotych.

W toku postępowania policjanci zabezpieczyli monitoring, na którym widoczni są sprawcy. Rysopis mężczyźni w wieku około 20-25 lat, jeden z nich ubrany w ciemne spodnie dresowe i ciemną kurtkę, na głowie zielonkawa czapeczka z daszkiem; drugi ubrany w szare spodnie dresowe i ciemną kurtkę.

Funkcjonariusze proszą osoby, które rozpoznają wizerunki przedstawione na zdjęciach o kontakt z Komisariatem Policji w Dobrzejewicach, Dobrzejewice 65. Numer telefonu tel. 47 754 29 00 lub 112.

Komenda Miejska Policji w Toruniu,

torun.kujawsko-pomorska.policja.gov.pl/kb3/informacje/wiadomosci/113530,Czy-rozpoznajesz-tych-mezczyzn.html

Autor: krystian