22 września 2022 r.
MINIATURA

grafika spotkań MINIATURA

Pasjonuje Cię kino? Marzysz o samodzielnej realizacji filmów?

Jeśli tak to zapraszamy na zajęcia filmowe MINIATURA! Razem z naszymi specjalistami zrealizujesz swoje autorskie pomysły, korzystając z profesjonalnego sprzętu. Poznasz sposoby tworzenia miniatur filmowych, etiud, teledysków i innych form wideo. Odkryjesz tajniki montażu i scenopisarstwa. Nauczysz się obsługiwać kamerę, rejestrować dźwięk i oświetlać plan filmowy.

Spotkania otwarte dla wszystkich zainteresowanych, bez względu na stopień zaawansowania. Gwarantujemy indywidualne podejście i działania w małych grupach.

Liczba miejsc jest ograniczona, więc nie zwlekaj i zapisz się już dziś!

Grupa adresowana do osób powyżej 15 roku życia.

Zapraszamy na spotkanie 22 września 2022 r. w godzinach 17:00- 18:30.

Do grupy warsztatowej będzie można dołączyć podczas każdego spotkania.

Obowiązują wcześniejsze zapisy poprzez formularz na dole strony.

Cena: 10 złotych
Płatność w kasie (do godz. 15:00 w dni robocze) lub na konto: Bank MILLENNIUM
61 1160 2202 0000 0000 6090 1253 (w tytule przelewu proszę podać datę i nazwę warsztatu).

WIĘCEJ INFORMACJI:
Grzegorz Kaźmierski
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
tel. 56 65 22 755

PROWADZĄCY:

Prowadzący:
Grzegorz Kaźmierski – muzyk oraz realizator dźwięku, animator kultury, teatrolog i filmoznawca. Specjalista ds. interdyscyplinarnych przedsięwzięć kulturalnych w Wojewódzkim Ośrodku Animacji Kultury w Toruniu. Absolwent teatrologii i filmoznawstwa na UKW w Bydgoszczy oraz filmoznawstwa i animacji kultury na UMK w Toruniu. Założyciel improwizacyjnego projektu muzyczno-poetyckiego 3.Piętro oraz duetu instrumentalnego Mlecze. W 2019 roku ukazał się jego solowy album „Improv”. Autor wideoklipów oraz miniatur filmowych.

Współprowadzący:
Wojciech Budny – instruktor, dokumentalista w Wojewódzkim Ośrodku Animacji Kultury w Toruniu. Swoją przygodę z kamerą zaczynał na początku lat 90. w Niemczech w Münster w regionalnej telewizji TV Münster. Absolwent Camerimage Film School. Współpracował z Telewizją Polską S.A., TVN i OwsiakTV. Obecnie operator obrazu w TV Toruń. Współpracował z Yachem Paszkiewiczem przy realizacji wielu wideoklipów, jest producentem i współautorem programu Muzyczny Kram, autorem i współautorem filmów dokumentalnych i reportaży.