Policjanci z Komisariatu Policji Toruń-Rubinkowo poszukują dwóch mężczyzn, którzy w lipcu i sierpniu 2022 r. ukradli ubrania i kosmetyki w sklepach jednej z toruńskich galerii handlowych. Wizerunek sprawców zarejestrowały kamery monitoringu. Funkcjonariusze szukają osób, mogących pomóc w ustaleniu personaliów tych mężczyzn.

Policjanci z komisariatu na toruńskim Rubinkowie poszukują sprawców dwóch kradzieży ze sklepów, które miały miejsce w jednej z toruńskich galerii handlowych. W obu sprawach policjanci zabezpieczyli monitoring, na którym widoczny jest sprawca.
Dwa pierwsze zdjęcia przedstawiają wizerunek mężczyzny z 28 lipca 2022 r., który miał ukraść męską odzież w jednym z polskich popularnych sklepów sieciowych.
Trzecie i czwarte zdjęcie przedstawia mężczyznę, który według ustaleń mundurowych w dniu 12 sierpnia 2022 r. ukradł perfumy z półek znanej drogerii.
Funkcjonariusze proszą osoby, które rozpoznają wizerunki przedstawione na zdjęciach o kontakt z Wydziałem  Kryminalnym Komisariatu Policji Toruń-Rubinkowo przy ul. Dziewulskiego 1. Numer telefonu 47 754 25 70 lub
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Informacje można przekazać anonimowo.

 

  • #1
  • zdjęcie z monitoringu-mężczyzna
    #2
  • zdjęcie z monitoringu - mężczyzna
    #3
  • zdjęcie z monitoringu - mężczyzna
    #4