Policjanci z Komisariatu Policji Toruń-Rubinkowo poszukują kobiety i mężczyzny, którzy 21 października 2022 r. okradli klientkę sklepu spożywczego. Wizerunek sprawców zarejestrowały kamery monitoringu. Funkcjonariusze szukają osób, mogących pomóc w ustaleniu ich personaliów.

Policjanci z komisariatu na toruńskim Rubinkowie poszukują sprawców kradzieży zuchwałej, do której doszło 21 października ubiegłego roku w jednym z dyskontów spożywczych na osiedlu Jakubskie Przedmieście. Robiąca wówczas zakupy mieszkanka Torunia wybierała produkty na dziale owocowo-warzywnym. Przy kobiecie pojawili się uwiecznieni na zdjęciach z monitoringu kobieta i mężczyzna, którzy wspólnie tworzyli tzw. sztuczny tłum. Mężczyzna, udając że sięga po warzywa, wyjął z jej portfela kilkaset złotych, po czym wspólnie ze swoją towarzyszką oddalili się z miejsca.

Funkcjonariusze proszą osoby, które rozpoznają wizerunki przedstawione na zdjęciach o kontakt z Wydziałem Kryminalnym Komisariatu Policji Toruń-Rubinkowo przy ul. Dziewulskiego 1. Numer telefonu 47 754 25 70 lub

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

 

Informacje można przekazać anonimowo.

 

  • kobieta i mężczyzna stoją przy klience sklepu - widok z kamery monitoringu
    #1
  • mężczyzna w sklepie spożywczym
    #2