Policjanci z komisariatu na toruńskim Podgórzu poszukują 49-letniego Jacka Uzarskiego. Zaginiony od wczoraj nie nawiązał kontaktu z rodziną. Osoby, które znają jego miejsce pobytu, proszone są o kontakt z funkcjonariuszami.

Policjanci z Komisariatu Policji Toruń - Podgórz poszukują zaginionego mieszkańca Torunia. Według relacji zawiadamiającej 49-letni Jacek Uzarski wyszedł z domu wczoraj (18.05.2023) między godziną 9:00 a 10:00 i dotychczas nie powrócił oraz nie nawiązał kontaktu z rodziną. Mężczyzna wymaga stałej opieki lekarskiej.

Rysopis: wzrost 176 cm, szczupła budowa ciała, długie czarne włosy, zaplecione w kitkę, wąsy i krótko przystrzyżona broda, oczy ciemne.

W dniu zaginięcia był ubrany w spodnie jeansowe, lnianą koszulę koloru granatowego, buty sportowe koloru granatowego oraz kurtkę koloru granatowego.

Funkcjonariusze proszą osoby, które rozpoznają mężczyznę przedstawionego na zdjęciu o kontakt z dyżurnym Komisariatu Policji Toruń - Podgórz, pod numerem telefonu: 47 754 24-70 lub e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Autor: st. sierż. Sebastian Pypczyński

Publikacja: st. sierż. Sebastian Pypczyński