Policjanci z toruńskiej komendy poszukują dwóch mężczyzn, którzy dokonali kradzieży rozbójniczej. Wizerunek sprawców zarejestrowały kamery monitoringu. Funkcjonariusze szukają osób, mogących pomóc w ustaleniu personaliów tych osób lub innych świadków.

Policjanci z toruńskiej komendy poszukują sprawców przestępstwa, do jakiego doszło 8 czerwca tego roku około godz. 19:00 w Toruniu przy ul. Jagiellońskiej. Dwóch mężczyzn podeszło do pokrzywdzonego i wyrwało mu telefon, który trzymał w ręce. Pokrzywdzony próbował odzyskać telefon lecz został pokopany po całym ciele i uderzony w głowę metalowym kluczem do zmiany kół. Potem sprawcy uciekli. 

W toku postępowania policjanci dotarli do monitoringu, na którym widać sprawców tego przestępstwa.

Funkcjonariusze proszą osoby, które były świadkami tego zdarzenia lub rozpoznają osoby przedstawione na zdjęciach. 

Kontakt z Wydziałem Dochodzeniowo-Śledczym Komendy Miejskiej Policji w Toruniu, ul. Grudziądzka 17, tel. (56) 641 26 07 lub 112. 
Informacje można przekazać anonimowo.

Autor: Wojciech Chrostowski
Publikacja: Wojciech Chrostowski
Ładowanie odtwarzacza...

Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.