Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Toruń

Ostatniej soboty w Grzywnie doszło do wypadku. Kierowca toyoty potrącił na przejściu dla pieszych 35- latka, który trafił do szpitala. Teraz okoliczności i dokładne przyczyny tego wypadku wyjaśniać będą policjanci z Komisariatu Policji w Chełmży.

W sobotę  1 grudnia  około  godz. 16.30. w Grzywnie doszło do wypadku z udziałem pieszego. 66- latek,  kierujący samochodem  marki  toyota corolla, nie udzielił pierwszeństwa pieszemu przechodzącemu przez prawidłowo oznakowane przejście dla pieszych. Wówczas doszło  do jego potrącenia.

 W wyniku zdarzenia pieszy doznał urazów, które spowodowały konieczność przewiezienia go do szpitala. Kierowca w chwili zdarzenia był trzeźwy. Poszkodowany pieszy  miał ponad 3 promile alkoholu w organizmie.

 Teraz okoliczności tego wypadku wyjaśniać będą funkcjonariusze z Komisariatu Policji w Chełmży. 

 

Autor: Wioletta Dąbrowska
Publikacja: Wioletta Dąbrowska

Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.