Policjantka z toruńskiej drogówki odwiedziła dzieci z Przedszkola Miejskiego nr 3 w Toruniu. Podczas wizyty maluchy dowiedziały się jak bezpiecznie zachować się na drodze i spędzać wolny czas. Dzięki takim spotkaniom możemy być pewni, że dzieci zdobędą wiedzę, która pozwoli im unikać zagrożeń.

Wczoraj (03.01) policjantka z toruńskiej drogówki odwiedziła dzieci z Przedszkola Miejskiego nr 3 w Toruniu przy ul. Skłodowskiej. Podczas spotkania sierż. szt. Agnieszka Bubień tłumaczyła dzieciom zasady bezpiecznego zachowania na drodze oraz zagrożenia wynikające z nieprzestrzegania przepisów ruchu drogowego. Policjantka prezentowała także filmy o bezpiecznym przechodzeniu przez przejście dla pieszych, korzystaniu z numeru alarmowego i ostrożności przy kontaktach z obcymi. 

Dzięki takim spotkaniom możemy być pewni, że dzieci zdobędą wiedzę, która pozwoli im unikać zagrożeń. 

Autor: Wojciech Chrostowski
Publikacja: Wojciech Chrostowski

Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.