Wczoraj (07.03) na trasie S-10 w Toruniu doszło do wypadku drogowego. Z ustaleń policjantów wynika, że ciężarowe volvo zjechało na przeciwny pas ruchu i zderzyło się z fordem fiestą. Jedna osoba trafiła do szpitala. Policjanci wyjaśniają przyczyny i okoliczności tego wypadku.

Wczoraj (07.03) około godz. 20:30 na trasie S-10 w Toruniu doszło do wypadku drogowego. Ze wstępnych ustaleń policjantów z toruńskiej drogówki wynika, że kierujący ciężarowym volvo 29-latek jadąc od strony Bydgoszczy podczas wymijania innego pojazdu zjechał na przeciwny pas ruchu. Tam zderzył się z jadącym z przeciwnego kierunku fordem fiestą. Tym drugim autem kierowała 65-latka. Kobieta trafiła do szpitala. Mundurowi ustalili, że uczestnicy wypadku byli trzeźwi. Teraz okoliczności i przyczyny tego zdarzenia wyjaśniają policjanci pod nadzorem prokuratury.

Autor: Wojciech Chrostowski
Publikacja: Wojciech Chrostowski

Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.