Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Toruń

Policjanci z komisariatu na toruńskim Rubinkowie poszukują 33-letniego Ariela Pawlika. Zaginiony wyszedł z domu 3 października tego roku i do chwili obecnej nie powrócił. Osoby, które znają jego miejsce pobytu proszone są o kontakt.

Funkcjonariusze z komisariatu na toruńskim Rubinkowie prowadzą poszukiwania 33-letniego Ariela Pawlika. Mężczyzna wyszedł z domu przy Szosie Lubickiej 3 października tego roku około godz. 23:00. Do chwili obecnej nie powrócił i nie nawiązał kontaktu z rodziną.

Rysopis: wzrost 184 cm, szczupła budowa ciała, oczy niebieskie, czarne włosy; znaki szczególne - niepełne uzębienie, tatuaż na lewej stronie klatki piersiowej wchodzący na lewe ramię (tzw. biomechaniczny)

W chwili zaginięcia mężczyzna ubrany był w jasną jeansową kurtkę z białym kożuszkiem wewnątrz, jeansowe spodnie, czarne sportowe buty z logo „Nike”.

 

Osoby znające miejsce pobytu zaginionego lub mogące udzielić jakichkolwiek informacji, które przyczynią się do jego odnalezienia proszone są o osobisty lub telefoniczny kontakt z Komisariatem Policji Toruń - Rubinkowo, ul. Dziewulskiego 1, tel. dyżurny 47 754 25 70 lub 112.