Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Toruń

Wczoraj (07.10) w Świerczynkach (gm. Łysomice) doszło do tragicznego w skutkach wypadku drogowego. Osóbókwka potrąciła rowerzystę. Kierujący jednośladem 73-latek poniósł śmierć na miejscu. Policjanci wyjaśniają przyczyny i okoliczności tego zdarzenia oraz proszą świadków o kontakt.

Wczoraj (07.10) około godz. 10:40 na drodze wojewódzkiej nr 553 w Świerczynkach doszło do tragicznego w skutkach wypadku drogowego. Ze wstępnych ustaleń policjantów toruńskiej drogówki wynika, że volkswagen tiguan jadący drogą z pierwszeństwem przejazdu w kierunku Torunia na skrzyżowaniu zderzył się z rowerzystą. W wyniku tego zdarzenia śmierć na miejscu poniósł kierujący jednośladem 73-latek. Kierujący osobówką 69-latek był trzeźwy. Funkcjonariusze ustalają teraz przebieg, okoliczności i przyczyny tego wypadku.

Wszystkie osoby, które były świadkami tego zdarzenia proszone są o osobisty lub telefoniczny kontakt z Wydziałem Dochodzeniowo-Śledczym Komendy Miejskiej Policji w Toruniu, ul. Grudziądzka 17, tel. 47 754 26 07 lub 112.