Policjanci zatrzymali sprawcę, którego zarejestrowały kamery monitoringu. 64- latek usłyszał zarzut działania w sposób chuligański uszkodzenia ciała młodej kobiety. Może mu grozić do 2 lat więzienia.

W  minioną środę(12.01.) przekazaliśmy Państwu komunikat, że policjanci z komisariatu na toruńskim Śródmieściu poszukują sprawcy przestępstwa, do jakiego doszło w dniu 5 grudnia 2021 roku około godziny 13:00 w Toruniu przy skrzyżowaniu ul. Odrodzenia z Szosą Chełmińska. Sprawca dwukrotnie uderzył kobietę w twarz i kopnął ją w nogę. Pokrzywdzona w wyniku zdarzenia doznała obrażeń ciała.

W toku postępowania policjanci zabezpieczyli monitoring, na którym kamery zarejestrowały wizerunek sprawcy i prosiliśmy o pomoc świadków. Wczoraj (13.01.) mężczyzna został zatrzymany.  To 64- latek z Torunia  bez stałego adresu zameldowania.

Dzisiaj (14.01.)z ust śledczych usłyszał zarzut uszkodzenia ciała 24 -letniej kobiety działając  w sposób chuligański, publicznie z  błahego powodu, okazując rażące lekceważenie dla porządku prawnego a prokurator ten czyn objął ściganiem z urzędu. Dzisiaj policjanci planują doprowadzić tego mężczyznę do toruńskiej prokuratury. Może mu teraz grozić do 2 lat więzienia.

 

  • zdjęcie poglądowe- zatrzymanie sprawcy