Policjanci z komisariatu na toruńskim Podgórzu poszukują 65-letniego Zdzisława Lewandowskiego. Zaginiony wyszedł z domu 26 czerwca tego roku w godzinach porannych i do chwili obecnej nie powrócił i nie nawiązał kontaktu z rodzina. Osoby, które znają jego miejsce pobytu proszone są o kontakt.

Funkcjonariusze z komisariatu na toruńskim Podgórzu prowadzą poszukiwania 65-letniego Zdzisława Lewandowskiego. Mężczyzna wyszedł z domu przy ul. Krętej w Toruniu w godzinach porannych 26 czerwca tego roku. Do chwili obecnej nie powrócił do miejsca zamieszkania i nie nawiązał kontaktu z rodziną.

Rysopis: około 162 cm wzrostu, krępa budowa ciała, łysina z zakolami i zarost, oczy koloru piwnego, lekko skrzywiony nos, problemy z poruszaniem się, mężczyzna wygląda na starszego niż na zdjęciu

W chwili zaginięcia ubrany był w szarą marynarkę, jasne spodnie w paski i brązowe buty.

Osoby znające miejsce pobytu zaginionego lub mogące udzielić jakichkolwiek informacji, które przyczynią się do jego odnalezienia proszone są o osobisty lub telefoniczny kontakt z Komisariatem Policji Toruń - Podgórz, ul. Poznańska 127/129, tel. dyżurny 47 754 24 70 lub 112.