Policjanci z Komisariatu Policji w Dobrzejewicach poszukują zaginionego Kamila Buluka, siedemnastolatka z Lubicza Górnego, który od 23 kwietnia 2023 roku nie powrócił do domu. Osoby, które mają wiedzę na temat miejsca jego pobytu proszone są o kontakt z dyżurnym Komisariatu Policji w Dobrzejewicach lub numerem alarmowym 112.

Komisariat Policji w Dobrzejewicach prowadzi poszukiwania za zaginionym siedemnastoletnim Kamilem Bulukiem z Lubicza Górnego.Nastolatek opuścił miejsce zamieszkania 23 kwietnia 2023 roku, ostatni raz skontaktował się z bliskimi 16 maja 2023 roku. 
Zaginiony ma około 176 cm wzrostu, jest szczupłej budowy ciała. Ostatni raz był widziany w szaro-czarnej kurtce z białym napisem, czarno-czerwonej koszulce z biało-czerwonymi napisami, granatowych spodniach dresowych i czarnych sportowych butach.
W przypadku uzyskania informacji o zaginionym prosimy o kontakt z dyżurnym Komisariatu Policji  Dobrzejewice, tel. 47 754 29 00, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Autor: mł. asp. Dominika Bocian

Publikacja: mł. asp. Dominika Bocian