Dzisiaj w Toruniu Zastępca Komendanta Miejskiego Policji, podinsp. Krzysztof Lewandowski rozpoczął oficjalnie eliminacje I stopnia do XXV już Finału Ogólnopolskich Zawodów Policjantów Prewencji, Turniej Par Patrolowych „Patrol Roku 2018”. W zawodach rywalizować będzie 105 mundurowych funkcjonariuszy z komisariatów podległych KMP w Toruniu. Zwyciężyła para z Komisariatu Policji Toruń Śródmieście .

Dzisiaj i jutro (28-29.05) w Komendzie Miejskiej Policji w Toruniu  odbywają  się eliminacje I stopnia do XXV już Finału Ogólnopolskich Zawodów Policjantów Prewencji, Turniej Par Patrolowych „Patrol Roku 2018”.

Biorą  w nich udział funkcjonariusze z jednostek podległych Komendzie Miejskiej Policji w Toruniu, którzy na co dzień pełnią służbę patrolowo-interwencyjną. W sumie rywalizować  będzie 105  mundurowych.
W trakcie zawodów odbędą  się dwie konkurencje – test wiedzy zawodowej policjantów oraz sprawdzian wyszkolenia strzeleckiego. W klasyfikacji generalnej zawodów  w minionym roku  zwyciężyli policjanci z Komisariatu Policji Toruń Śródmieście, st. sierż. Maciej Syrocki i st. sierż. Przemysław Pawłowski.
 Para, która zwycięży w tym roku  będzie reprezentowała KMP w Toruniu na eliminacjach wojewódzkich. Wszystkim kibicujemy i czekamy na tegorocznych zwycięzców.

Autor: Wioletta Dąbrowska
Publikacja: Wioletta Dąbrowska