W sobotę (05.01) na ul. Bukowej w Toruniu doszło do wypadku drogowego. Ze wstępnych ustaleń policjantów z toruńskiej drogówki wynika, że 32-latek kierujący osobowym volkswagenem potrącił 41-latka przechodzącego przez jezdnię. Pieszy trafił do szpitala. Teraz przyczyny i okoliczności tego zdarzenia wyjaśniają funkcjonariusze pod nadzorem prokuratora.

W sobotę (05.01) około godz. 17:30 na ul. Bukowej w Toruniu doszło do wypadku drogowego. Ze wstępnych ustaleń policjantów toruńskiej drogówki wynika, że 32-latek kierujący osobowym volkswagenem passatem jadąc ul. Bukową w kierunku ul. Skłodowskiej potrącił 41-latka, który przechodził przez jezdnię w rejonie oznakowanego przejścia dla pieszych. Pieszy trafił do szpitala. Mundurowi ustali, że kierowca był trzeźwi. Teraz przyczyny i okoliczności tego zdarzenia wyjaśniają policjanci pod nadzorem prokuratora. 
Autor: Wojciech Chrostowski
Publikacja: Wojciech Chrostowski

Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.