Kierujący pojazdem marki citroen C3 nie udzielił pierwszeństwa pieszemu prawidłowo przechodzącemu po oznakowanym przejściu dla pieszych. W wyniku tego doszło jego potrącenia. W skutek zdarzenia poszkodowany doznał obrażeń i trafił do szpitala.

W dniu 09.01.2019r. o godz. 6:40 przy ul. Józefa i Sylwestra Buszczyńskiego doszło do wypadku z udziałem pieszego. Kierujący pojazdem marki citroen C3 nie udzielił pierwszeństwa pieszemu prawidłowo przechodzącemu po oznakowanym przejściu dla pieszych. W wyniku tego  doszło  do jego potrącenia. 

W skutek zdarzenia poszkodowany doznał obrażeń i trafił do szpitala. Po zaopatrzeniu mógł jednak powrócić do domu. Obaj  uczestnicy zdarzenia byli  trzeźwi. Postępowanie prowadzi Komisariat Policji Toruń Rubinkowo.

Autor: Wioletta Dąbrowska
Publikacja: Wioletta Dąbrowska

Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.