Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Toruń

Centrum Wsparcia Biznesu w Toruniu zaprasza do udziału w konferencji „Robotyzacja i sztuczna inteligencja – czy mnie na to stać?”. W spotkaniu z przedsiębiorcami wezmą udział m.in. przedstawiciele Microsoftu i firmy Omron.

Największe międzynarodowe koncerny, które oferują rozwiązania robotyki i sztucznej inteligencji, przedstawią w Toruniu zagadnienia związane z poprawą wydajności i konkurencyjności firm. Wśród poruszanych zagadnień będą m.in. jakie zmiany spowoduje w firmie wprowadzenie robotów i SI, jak poprawić wydajność produkcji przy powtarzalnych czynnościach, także takich, które wymagają wyjątkowej precyzji. Omówione zostaną także tematy zastępowania pracowników z odpowiednimi umiejętnościami wdrożeniami z dziedziny robotyki i sztucznej inteligencji, a także kosztów takich rozwiązań.

Harmonogram konferencji

Poza przedstawicielami największych międzynarodowych, firm takich jak Microsoft czy Omron, do udziału zaproszono także rodzime polskie firmy m.in. CFI Systemy Informatyczne, SENTE, INNTEC i PIRXON.

Jeżeli na poważnie myślicie o dalszym rozwoju własnej firmy, byciu konkurencyjnym i zwiększeniu dochodów, to zapraszamy na spotkanie 6 czerwca 2019 r. w przestrzeni hangaru lotniczego toruńskiego lotniska dostępowego (Aeroklub Pomorski) przy ul. 4 Pułku Lotniczego 17 w Toruniu.

Zgłoszenia można przesyłać e-mailem na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. z podaniem imienia i nazwiska osoby uczestniczącej wraz ze stanowiskiem.

Udział w spotkaniu jest bezpłatny. Liczba miejsc jest ograniczona.

Organizatorem jest Centrum Wsparcia Biznesu w Toruniu.