Toruński Klub Elana S.A. zaprasza wszystkich kibiców na prezentację pierwszego zespołu w sezonie 2019/2020. Wydarzenie odbędzie się w sobotę, 20 Lipca 2019 roku o godz. 17:00 na Stadionie Miejskim im. Grzegorza Dunieckiego przy ul. Bema 23/29 w Toruniu.

Kibice oraz sympatycy zespołu będą mieli okazję zobaczyć wszystkich członków drużyny wraz ze sztabem szkoleniowym, a także byłych zawodników Klubu. Zespół zaprezentuje nowe koszulki meczowe zwracające uwagę na rolę pszczół dla naszego środowiska, o których w ostatnich dniach zrobiło się bardzo głośno w mediach społecznościowych w całej Europie. Podczas prezentacji odbędą się licytacje m.in. limitowanych kart zawodników. Zaplanowano także inne ciekawe atrakcje dla kibiców. Będzie to doskonała okazja do spotkania się z piłkarzami Elany oraz zdobycia autografu ulubionego zawodnika. Przez cały czas trwania prezentacji każdy kibic będzie mógł zakupić karnet na nadchodzący sezon bezpośrednio na stadionie. Zaraz po prezentacji zawodnicy wybiegną na murawę i rozegrają mecz sparingowy z drużyną KKS Kalisz.

Tego samego dnia o godz. 9:00 również na stadionie miejskim odbędzie się coroczny Turniej Mucha Cup organizowany przez Stowarzyszenie Kibiców Elany Toruń. Jest to doskonała okazja do spotkania się wszystkich sympatyków toruńskiej drużyny w jednym miejscu i szczytnym celu. W trakcie turnieju będzie dostępna strefa bufetowa, w której nie zabraknie smacznego jedzenia. Nie zabraknie też atrakcji oraz konkursów dla kibiców. Odbędą się licytacje, z których dochód zostanie przekazany na cele statutowe fundacji „Serce Dzieciom” im. Marcina Muchewicza – byłego kibica oraz działacza Elany Toruń.

Wstęp na prezentację jest bezpłatny.


1000 Znaków do wykorzystania