Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Toruń

46- latek, który zabrał bliskich na przejażdżkę qudem doprowadził do wypadku. Gdy mężczyzna przyspieszył trójka pasażerów spadła z pojazdu. Dwie kobiety doznały tak poważnych urazów i trafiły do szpitala. Jak się okazało kierowca miał blisko 1,5 promila alkoholu w organizmie.

W minioną sobotę tj.  29.08.2020 roku,  około  godz. 18:00, toruńscy policjanci z  zostali wezwani do zdarzenia w ruchu drogowym do jakiego doszło  w jednej z miejscowości w gminie Obrowo. Policjanci Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Toruniu, którzy zostali skierowani na miejsce ustalili, że   kierujący quadem, przewoził dwie pasażerki oraz 12 -letniego chłopca.
Gdy kierowca  przyspieszył  kobiety spadły  z pojazdu. Niestety obie doznały bardzo  poważnych urazów  i trafiły do szpitala. Na szczęście dziecko wyszło z tego zdarzenia cało. Policjanci poddali kierowcę badaniu stan trzeźwości. Jak się okazało  46 latek w chwili badania miał blisko 1,5 promila alkoholu w organizmie.
 Teraz mężczyzna odpowie za spowodowanie wypadku będąc pod wpływem alkoholu. Może mu za to grozić nawet do 4,5 roku więzienia. 
Autor: Wioletta Dąbrowska
Publikacja: Wioletta Dąbrowska