Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Toruń

Na zdjęciu Wojciech Wasiak, właściciel The Barber - Gentleman's Shop

Czuli barbarzyńcy, społecznie odpowiedzialni dżentelmeni, barberzy z misją pomagania. Centrum Wsparcia Biznesu w kolejnym odcinku cyklu „Tak się robi biznes na lewobrzeżu” prezentuje rozmowę z Wojciechem Wasiakiem, który wraz z partnerami prowadzi przy ul. Łódzkiej 35/37 na Stawkach „The Barber - Gentleman's Shop”.

Fryzjerstwo męskie, stylizacja włosów oraz bród to ich pasja. W niebanalnej atmosferze zadbają o Wasze włosy i zarost. Gustownie urządzone wnętrze, dbałość o detale, indywidualne podejście do klientów, szkolenia u mistrzów barberingu. Nie tylko to wyróżnia „The Barber - Gentleman's Shop” na tle konkurencji. Za profesjonalizmem w swoim fachu i maską „lumberseksualnych” twardzieli kryją się ludzie gotowi pomagać w ważnych sprawach społecznych.

„Tak się robi biznes w Toruniu – edycja lewobrzeże” to promocyjny projekt filmowy, który ma być wsparciem dla firm w trudnym czasie pandemii, okazją do zaprezentowania oferty szerokiemu gronu klientów i zachętą do inwestowania w lewobrzeżnej części miasta. Centrum Wsparcia Biznesu przedstawia właścicieli firm, którzy prowadzą swoje przedsiębiorstwa na Podgórzu, Stawkach, Rudaku i w Czerniewicach. Przedsiębiorcy opowiadają w jaki sposób budowali swoje biznesy, na jakie problemy napotykali na początku swojej drogi i skąd czerpali inspiracje.

Dzięki powstaniu nowego mostu drogowego, remontom dróg i inwestycjom infrastrukturalnym miasta, lewobrzeże jest atrakcyjnym miejscem na ulokowanie biznesu. Działają tu firmy, które m.in. oferują produkty stalowe eksportowane do najdalszych części świata, oferują usługi nowoczesnego IT, projektują obiekty użyteczności publicznej całej Polsce, produkują bieliznę na europejskie rynki, organizują największe eventy sportowe i kulturalne w kraju lub oferują najwyższej jakości usługi dla mieszkańców całego miasta.