Projekt biurowca Polna 66

Polna 66 – to nazwa nowego biurowca, który już niebawem powstanie w północnej części Torunia.

Wybór lokalizacji nie był przypadkowy, gdyż jest to bardzo dynamicznie rozwijający się obszar. Do dyspozycji przyszłych najemców oddane zostanie blisko 3.900 m2 powierzchni usługowo–biurowej. Sam budynek to połączenie nowoczesnej architektury biurowej z dużą funkcjonalnością, która osadzona zostanie na 3 kondygnacjach. Do dyspozycji oddanych zostanie też 147 miejsc parkingowych w hali garażowej i na terenie obiektu. Inwestor – spółka Polna 66, 26 marca br. otrzymała pozwolenie na budowę i już rozpoczęła prace. Z inwestorem współpracuje Centrum Wsparcia Biznesu w Toruniu.

W Toruniu się inwestuje! Można tak śmiało przyznać, spoglądając na kolejne inwestycje biznesowe w mieście. W latach 2019–2020 pojawiło się 27 inwestorów, którzy swe zamierzenia realizują w sektorach: usługowym, logistycznym, produkcyjnym, a także mieszkaniowym. Tylko w tym ostatnim sektorze, w okresie: rok 2019 – I kwartał 2021 r. w Toruniu wybudowano 3.379 nowych mieszkań. Teraz przyszła kolej na nową przestrzeń biurową!

Projekt biurowca Polna 66 (1)


- Projekt Polna 66 to nowa propozycja biznesowa dla Torunia. Inwestycje w tego typu obiekty nie są nam obce i nie jest to pierwsze przedsięwzięcie, które w Toruniu realizujemy. Widzimy duży potencjał tego miasta, dlatego podejmujemy kolejne decyzje o inwestowaniu. Biurowiec będzie spełniał najwyższe standardy, a jego estetyka z całą pewnością zadowoli przyszłych najemców
mówi Jarosław Pińkowski, członek zarządu Spółki.

Projekt biurowca Polna 66 (2)


- Projektując nowy obiekt biurowy przy ulicy Polnej 66 postawiliśmy sobie nadrzędny cel połączenia nowoczesnej architektury z wysoką funkcjonalnością dla przyszłych użytkowników. Proces inwestycyjny przebiegał sprawnie, a to z kolei pozwoliło nam na rozpoczęcie realizacji budowy
mówi Paweł Mierzwa, członek zarządu Spółki.


- Bardzo mnie cieszy, że dziś – po wielu miesiącach współpracy z Inwestorem - możemy podać do publicznej wiadomości, że nasze miasto wzbogaci się o kolejną, profesjonalną przestrzeń biurową. Współpraca z Inwestorem układała się pomyślnie w całym okresie. Z naszej zaś strony duże zaangażowanie w proces inwestycyjny pracowników CWB, a także koleżanek i kolegów z działów Urzędu Miasta Torunia za co składam podziękowania. Inwestorowi kibicujemy i trzymamy kciuki za pomyślną realizację projektu!mówi Łukasz Szarszewski, dyrektor Centrum Wsparcia Biznesu w Toruniu.