Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Toruń

Kierowca pojazdu marki BMW jadąc ul. Kościuszki, nagle uderzył w psa. Ranne zwierzę trafiło pod opiekę pracowników Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt w Toruniu. Jeżeli ktoś z Państwa rozpoznaje pieska ze zdjęcia jako własnego lub należącego do kogoś z bliskich lub sąsiadów proszony jest o kontakt.

W minioną niedzielę (03.10.), około godziny 8:30, policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego zostali wezwani do kolizji jaka miała miejsce  przy ul. Kościuszki.  Jak ustalili  policjanci kierowca pojazdu marki BMW jadąc drogą nr K 91  nagle uderzył w psa. Ranne zwierzę trafiło pod opiekę pracowników Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt w Toruniu przy ul. Stanisława Przybyszewskiego 3, choć ze względu na odniesione obrażenia jest w tej chwili hospitalizowany. Pies z wyglądu przypomina rasę amstaf, jest zadbany i w chwili zdarzenia miał na sobie zielone szelki co może świadczyć o tym, że oddalił się od  właściciela.  

Jeżeli ktoś z Państwa rozpoznaje pieska ze zdjęcia jako własnego lub należącego do kogoś z bliskich lub sąsiadów  proszony jest o kontakt z  numerem 47 754  21 80 lub 47 754 23 69.