Policjanci z Komisariatu Policji w Chełmży poszukują świadków kolizji, do której doszło 8 stycznia 2023 roku w miejscowości Łysomice. Sprawca wyprzedzający „na trzeciego” spowodował zderzenie trzech pojazdów i odjechał z miejsca. To kierowca szarego auta nieznanej dotąd marki.

Policjanci z Komisariatu Policji w Chełmży prowadzą czynności wyjaśniające w sprawie kolizji, do jakiej doszło 8 stycznia 2023 roku około godz. 15:30 w miejscowości Łysomice, na drodze krajowej numer 91.

Z ustaleń policjantów wynika, że uczestniczyło w niej pięć aut. Kierujący dotychczas nieustalonym szarym autem wyprzedzał nieprawidłowo na tzw. trzeciego w wyniku czego kierujący skodą, w celu uniknięcia zderzenia zjechał na przeciwny pas ruchu i uderzył w opla. Następnie w te pojazdy wjechało renault. W zdarzeniu uczestniczył też nieustalony samochód koloru czarnego, którego kierowca nie zatrzymał się na miejscu. Kierujący szarym pojazdem, najprawdopodobniej sprawca kolizji również odjechał w nieznanym kierunku.

Wszystkie osoby, które były świadkami zdarzenia, szczególnie osoby, posiadające wideorejestratory, proszone są o osobisty lub telefoniczny kontakt z policjantami z komisariatu w Chełmży przy ulicy Sądowej 2, tel. 47-754-42-00 (dyżurny), 47-754-42-37 (prowadzący postępowanie) lub 112.

 

  • na drodze stoją policja i straż pożarna oraz uszkodzone pojazdy
    #1