Policjanci z Komisariatu Policji Toruń-Rubinkowo poszukują mężczyzny, który w lipcu 2022 r. w Toruniu z otwartego samochodu ukradł portfel z gotówką, dokumentami i kartami płatniczymi, po czym zapłacił skradzioną kartą. Wizerunek sprawcy zarejestrowała kamera monitoringu. Funkcjonariusze szukają osób, mogących pomóc w ustaleniu personaliów tego mężczyzny.
Policjanci z komisariatu na toruńskim Rubinkowie poszukują sprawcy kradzieży z prywatnej posesji w Toruniu. Nieustalony dotąd mężczyzna wszedł na jej teren, a następnie z otwartego samochodu ukradł portfel z dokumentami, kartami paliwowymi, kartami płatniczymi i gotówką. Prawdopodobnie ten sam sprawca, jeszcze tego samego dnia, zapłacił jedną ze skradzionych kart w sklepie spożywczym. Kamera monitoringu zarejestrowała jego wizerunek.
Funkcjonariusze proszą osoby, które rozpoznają mężczyznę przedstawionego na zdjęciach o kontakt z Wydziałem Kryminalnym Komisariatu Policji Toruń-Rubinkowo przy ul. Dziewulskiego 1. Numer telefonu 47 754 25 70 lub
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..
Informacje można przekazać anonimowo.
-
#1 -
#2 -
#3 -
#4 -
#5 -
#6