15.04.2023 – godz. 18.00
Iwan „janek” Żylicz

KONCERT

Twórczy ferment powraca! Po przerwie związanej z naszą przeprowadzką do nowej siedziby wznawiamy cykl spotkań z artystami – debiutantami.

Iwan Żylicz (pseudonim Janek) to wrażliwy, młody chłopak, który swoje emocję pokazuję poprzez muzykę. Jego piosenki są bardzo osobiste i dzięki temu niepowtarzalne.
Janek sam piszę, komponuje i wykonuje swoje utwory. Inspiruje się takimi twórcami jak Taco Hemingway, Dawid Podsiadło czy Gibbs. Jednak Janek jest indywidualnością i podążą za swoją intuicją.
Kiedy słucha się muzyki Janka otwiera się przed nami świat wrażliwości siedemnastolatka. Jego muzyka to obraz codziennych przeżyć młodych ludzi i tego, co dla nich aktualne i ważne.

Koncert odbędzie się w sali widowiskowej na V piętrze, w nowej siedzibie Wojewódzkiego Ośrodka Animacji Kultury przy ul. Kościuszki 75-77.

Na początek mamy pakiet biletów w OFERCIE PROMOCYJNEJ w cenie 10 zł, po wyczerpaniu puli udostępnimy bilety ULGOWE w cenie 15 zł i NORMALNE w cenie 20 zł


Twórczy Ferment to projekt, dzięki któremu młodzi artyści_stki z województwa kujawsko-pomorskiego dostają wsparcie w organizacji swoich wydarzeń – koncertów, spektakli, wystaw, performansów, wieczorów literackich etc.
Twórczy Ferment powstał po to, by otwierać instytucje kultury na debiutujących artystów i artystki z regionu oraz by dać im szansę na pokazanie swojej sztuki szerszej publiczności.
To okazja do poznania się i wzajemnego inspirowania młodego środowiska artystycznego w województwie

Regulamin wydarzeń artystycznych WOAK