Policjanci z Komisariatu Policji Toruń-Rubinkowo poszukują osoby, która w dniu 6 kwietnia 2023 roku przy ul. Kusocińskiego 2 przywłaszczyła pozostawiony przez pracownika jednej z firm sprzęt geodezyjny o wartości 65 000 złotych. Świadkowie, którzy mają wiedzę na temat tego zdarzenia, proszeni są o kontakt.

Policjanci z komisariatu na toruńskim Rubinkowie prowadzą sprawę przywłaszczenia przez nieznaną osobę walizki koloru żółtego, w której znajdował się specjalistyczny sprzęt geodezyjny. Urządzenie zostało pozostawione bez nadzoru rano w dniu 6 kwietnia na ul. Kusocińskiego 2 przez pracownika jednej z toruńskich firm. Straty zostały wycenione na kwotę 65 000 złotych.

Funkcjonariusze proszą osoby, które mają wiedzę na temat tej sprawy, mogą pomóc w odnalezieniu sprzętu lub osoby, która go przywłaszczyła o kontakt z Wydziałem Kryminalnym Komisariatu Policji Toruń-Rubinkowo przy ul. Dziewulskiego 1. Numer telefonu 47 754 25 70 lub e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Informacje można przekazać anonimowo.

Autor: mł. asp. Dominika Bocian

Publikacja: mł. asp. Dominika Bocian