Policjanci z KMP w Toruniu i podległych komisariatów wzięli udział w Mistrzostwach Torunia Służb Mundurowych o Puchar Komendanta CSWOT w biegach przełajowych. Na czele naszej reprezentacji stanął kom. Arkadiusz Górecki – Zastępca Komendanta Miejskiego. W najdłuższym biegu zaszczytne drugie miejsca zajęli w swoich kategoriach wiekowych st. sierż. Damian Orzechowski z KP Dobrzejewice i sierż. Piotr Wiśniewski z KP Chełmża.

Wczoraj (27.06.23) na terenie Leśnictwa Olek odbyły się Mistrzostwa Torunia Służb Mundurowych o Puchar Komendanta CSWOT w biegach przełajowych. W tym sportowym spotkaniu wzięli udział także policjanci.

Na czele naszej reprezentacji stanął Zastępca Komendanta Miejskiego Policji w Toruniu komisarz Arkadiusz Górecki, wraz z nim pobiegli podinspektor Ireneusz Lewandowski, młodszy aspirant Patryk Rzepecki, starszy sierżant Damian Orzechowski i sierżant Piotr Wiśniewski.
Uczestnicy wzięli udział w biegach na dystansach trzech i ośmiu kilometrów. Zmierzyli się z koleżankami i kolegami reprezentującymi Wojska Obrony Terytorialnej (CSWOT), Żołnierzy (CSAiU, 81 Batalion Lekkiej Piechoty), Straż Pożarną (KM PSP), Lasy Państwowe, Straż Miejską.
Pomimo zaciętej rywalizacji, trudnej pogody i wymagającego terenu, zawodom towarzyszyła doskonała zabawa i koleżeńska atmosfera.

Zaszczytne, drugie miejsca na podium w biegu na osiem kilometrów zajęli w swoich kategoriach wiekowych starszy sierżant Damian Orzechowski z Komisariatu Policji w Dobrzejewicach i sierżant Piotr Wiśniewski z Komisariatu Policji w Chełmży.  Młodszy aspirant Patryk Rzepecki uplasował się tuż za podium w biegu na trzy kilometry, wyprzedził aż 15 konkurentów. Wszyscy uczestnicy zaprezentowali doskonałą kondycję fizyczną. Zwycięzcom gratulujemy!

Autor: mł. asp. Dominika Bocian

Publikacja: mł asp. Dominika Bocian

 

  • mężczyźni wymieniają uścisk dłoni, jeden trzyma puchar