Policjanci z toruńskiej komendy kolejny raz wzięli udział w pikniku rodzinnym przygotowanym przez Stowarzyszenie Integracja i Współpraca w ramach akcji „Bezpieczne i Ekologiczne Wakacje”. Wydarzenie zostało zorganizowane na terenie Szkoły Podstawowej Butterfly School w Toruniu. Funkcjonariusze nie tylko promowali szeroko rozumiane bezpieczeństwo, ale również przybliżyli uczestnikom swój zawód.

Dzisiaj (15.09.2023) policjanci z toruńskiej komendy wzięli udział w pikniku rodzinnym, który odbył się na terenie Szkoły Podstawowej Butterfly School w Toruniu. Przedsięwzięcie cieszyło się dużym zainteresowaniem, zwłaszcza najmłodszych mieszkańców Torunia. Podczas wydarzenia funkcjonariusze zapewnili im wiele atrakcji. Dzieci miały okazję zobaczyć policyjne wyposażenie, usiąść za kierownicą radiowozu i z bliska obejrzeć motocykl, wykorzystywany w codziennej służbie.

Spotkanie było świetną okazją do przypomnienia najmłodszym o zasadach właściwego zachowania na drodze. Policjanci mówili o metodach działania oszustów, zgubnym wpływie spożywania alkoholu i zażywania narkotyków na nasz organizm, a także udzielali cennych wskazówek jak unikać zagrożeń.

Autor: sierż. sztab. Sebastian Pypczyński
Publikacja: sierż. sztab. Sebastian Pypczyński