• Uwaga na nieuczciwych porzewoźników osób

  Policjanci Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Toruniu oraz inspektorzy z Wojewódzkiego Inspektoratu Transportu Drogowego w Bydgoszczy przeprowadzili wspólne działania ukierunkowane na ujawnianie podmiotów, które w sposób nielegalny, samochodami osobowymi świadczą zarobkowe przewozy osób. Funkcjonariusze zatrzymali i wyeliminowali siedem pojazdów, którymi wykonywane były zarobkowe przewozy pasażerów. W stosunku do kierowców zostało wszczęte postępowanie administracyjne o nałożenie kary pieniężnej, które mogą sięgać nawet kilkunastu tysięcy złotych.

 • Policjanci czuwali nad bezpieczeństwem

  Nad bezpieczeństwem mieszkańców i podróżujących czuwali policjanci. W tym czasie skontrolowali ponad 400 pojazdów. Wielkanocny weekend w toruńskim powiecie pomimo drobnych incydentów oceniają jednak jako spokojny. Na szczęście dyżurni nie odnotowali żadnych wypadków drogowych a w szczególności tych najpoważniejszych. To co najbardziej smuci to jednak to, że niektórzy wsiadają za kierownicę pod wpływem alkoholu.

 • W dniu 23 kwietnia 2019 roku w strajku uczestniczy 809 nauczycieli i 7 pracowników administracji i obsługi zatrudnionych w toruńskich szkołach.
 • W dniu 23 kwietnia 2019 roku wystąpi silny wiatr w porywach nawet do 85 km/h – informuje Biuro Meteorologicznych Prognoz Morskich w Gdyni IMGW.
 • W 2019 roku Nagrodę Miast Partnerskich Torunia i Getyngi im. Samuela Bogumiła Lindego otrzymają Christoph Hein i Szczepan Twardoch.
 • Tradycyjnie już w Wielką Sobotę torunianie zgromadzili się na Rynku Staromiejskim na święceniu wielkanocnych pokarmów.
 • Profesjonalne sprzątanie biur we Wrocławiu – jakie usługi wchodzą w jego zakres?

  Usługi outsourcingowe to coś, obok czego obojętnie nie może przejść żaden przedsiębiorca – niezależnie od tego w jakiej dziedzinie specjalizuje się jego firma czy też jej wielkości. Są one bowiem bardzo korzystne – zarówno pod kątem finansowym, jak i praktycznym, ponieważ pozwalają na pełne skupienie się na swojej podstawowej działalności. Jedną z tych najpopularniejszych usług outsourcingowych jest bez wątpienia sprzątanie biur we Wrocławiu, które jest bardzo powszechnie wybierane przez średnie i duże przedsiębiorstwa. Sprawdźmy, jakie usługi wchodzą w jego zakres i czy rzeczywiście warto z niego skorzystać!

  Sprzątanie biur we Wrocławiu, czyli szeroki zakres usług

  Tym, od czego trzeba zacząć, jest bez wątpienia doświadczenie oraz profesjonalizm pracowników, jakich zatrudnia firma sprzątająca. Ma to bowiem największe znaczenie i jednocześnie wpływa na zadowolenie z działań firmy i uzyskiwane przez nią efekty. W zdecydowanej większości przypadków, sprzątanie biur we Wrocławiu przeprowadzane jest przez wykwalifikowanych i doświadczonych specjalistów, którzy doskonale wiedzą jak działać skutecznie oraz sprawnie. Są w stanie pozbywać się wszelkich zabrudzeń i w krótkim czasie doprowadzić biuro do stanu, w którym jest ono czyste i pachnące.

  A wysokie kwalifikacje i duże doświadczenie mają również wpływ na to, jakie usługi sprzątania zaoferuje nam taka firma. Te mogą być bardzo szerokie i zróżnicowane, oczywiście w zależności od konkretnej firmy sprzątającej. W podstawowym zakresie, każdy serwis sprzątający, powinien zapewnić Ci:

  • odkurzanie podłóg i mebli,
  • porządkowanie stanowisk pracy,
  • mycie podłóg i okien,
  • sprzątanie korytarzy w firmie,
  • czyszczenie sanitariatów i kuchni.

  Te czynności zwykle są w pełni wystarczające do tego, aby osiągnąć maksymalny porządek w biurach – warto dodać, że firma sprzątająca posiada zwykle swoje własne sprzęty oraz preparaty, dzięki czemu jest w stanie usuwać najbardziej uciążliwe zabrudzenia i doprowadzać do odpowiedniego stanu firmowe wnętrza.

  Oczywiście wiele firm zapewnia również dodatkowe usługi sprzątania, w skład których wchodzić może np. pranie dywanów, sprzątanie poremontowe, a także porządkowanie hal i magazynów – to szczególnie interesująca opcja dla tych przedsiębiorców, którzy do swojej dyspozycji mają nie tylko biura.

  Czy warto postawić na sprzątanie biur we Wrocławiu?

  Poza szerokim zakresem usług, które możemy dopasowywać do własnych potrzeb, profesjonalne sprzątanie biur we Wrocławiu ma jeszcze wiele innych zalet które powodują, że te usługi outsourcingu cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem wśród przedsiębiorców. Wynika to z kilku rzeczy, takich jak:

  • kompleksowość działań – masz pewność, że serwis sprzątający zadba o wszystko i zapewni Ci odkurzanie, mycie oraz czyszczenie każdego elementu w Twoim biurze,
  • atrakcyjne ceny – wystarczy kilkaset złotych miesięcznie, aby móc cieszyć się porządkiem w firmowych pomieszczeniach, co jest doskonałą alternatywą w stosunku do konieczności zatrudniania pracownika na pełny etat,
  • własne preparaty i sprzęty, które pozwolą na usuwanie wszelkiego rodzaju zabrudzeń, a Tobie pozwolą zaoszczędzić,
  • możliwość skupienia się na własnej działalności – specjaliści dbają o sprzątanie biura za Ciebie, w związku z czym możesz skupić się na własnych działaniach,
  • bezpieczeństwo – wynika z faktu, że pracownicy firmy sprzątającej są ubezpieczeni od odpowiedzialności cywilnej, dlatego w przypadku uszkodzenia przez nich mienia, możesz ubiegać się o odszkodowanie,
  • elastyczność terminów – to Ty decydujesz kiedy i w jakich godzinach odbywać się będzie porządkowanie pomieszczeń biurowych w Twojej firmie, dzięki czemu praca Twoja i Twoich pracowników nie zostanie w żadnym stopniu zaburzona,
  • indywidualna wycena – dzięki niej płacisz tylko za te usługi, które są rzeczywiście wykonywane i których w istocie potrzebujesz.

  Jeżeli więc sprzątanie biur we Wrocławiu wydaje Ci się rozwiązaniem Twoich problemów z porządkiem – postaw na nie, a z całą pewnością nie pożałujesz.

 • Policjanci zwrócą uwagę na prędkość

  Policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego toruńskiej komendy rozpoczęli przedświąteczną akcję „Prędkość”. Nad bezpieczeństwem podróżujących czuwać będzie kilkudziesięciu policjantów.

 • Bądź rozważny nie tylko w święta

  Przedświąteczne przygotowania, ostatnie zakupy, świąteczne przyjazdy, wyjazdy, wycieczki. Każde święta to czas zwiększonego niż zazwyczaj ruchu na drogach. Wielu z nas wyruszy w trasę, by spotkać się z rodziną. Pamiętajmy więc o podstawowych zasadach bezpieczeństwa na drodze. Tradycyjnie będą o tym przypominać pełniący służbę policjanci.

 • Życzenia świąteczne Wiceministra SWiA Jarosława Zielińskiego

  Z okazji Świąt Wielkanocnych Wiceminister Spraw Wewnętrznych i Administracji Jarosław Zieliński złożył życzenia wszystkim policjantkom, policjantom i pracownikom Policji.

 • Życzenia świąteczne Ministra SWiA Joachima Brudzińskiego

  Z okazji Świąt Wielkanocnych Minister Spraw Wewnętrznych i Administracji Joachim Brudziński złożył życzenia wszystkim policjantkom, policjantom i pracownikom Policji.

 • Życzenia świąteczne Komendanta Głównego Policji

  Komendant Główny Policji, w imieniu własnym oraz kierownictwa polskiej Policji składa życzenia zdrowych, spokojnych i pogodnych Świąt Wielkanocnych przepełnionych wiarą, nadzieją oraz miłością.

 • W piątek 19 kwietnia do strajku przystąpiło 888 nauczycieli i 11 pracowników administracji i obsługi zatrudnionych w toruńskich szkołach.
 • Reprezentacja Polski w hokeju na lodzie szykuje się w Toruniu do mistrzostw świata, które odbędą się na przełomie kwietnia i maja 2019 r. w Tallinie.
 • Trwa przebudowa ulicy Włocławskiej. Wykonawca sfrezował starą nawierzchnię i rozebrał konstrukcję jezdni. Zakończone zostały roboty ziemne.
 • Do 22 kwietnia 2019 r. można się zapisać na specjalne warsztaty dla seniorów pt. "Eko schadzki", które odbywać się będą od maja do września 2019 r....
 • Zainwestuj obok A1
  9 lipca 2019 roku będzie można kupić dwie duże działki inwestycyjne w obrębie Strefy Inwestycyjno-Logistycznej Toruń-Wschód, w pobliżu autostrady...
 •  To już ostatnie dni na złożenie zeznania podatkowego za 2018 r. Przy rocznym rozliczeniu podatku od osób fizycznych możemy 1% jego wysokości...
 • Nowa podbudowa i nawierzchnia, sygnalizacja świetlna, droga rowerowa oraz zieleń – tak będzie wyglądać po remoncie ul. Żółkiewskiego. Toruńscy...
 • Komendant Miejski PSP w Toruniu informuje o rozstrzygnięciu naboru na stanowisko: starszy inspektor do spraw administracyjnych

  Informacja o wyniku naboru na ogłoszenie nr: 44504 z dnia 15 marca 2019 r.

  Na stanowisko: starszy inspektor ds. administracyjnych

  Miejsce wykonywania pracy: Toruń, Komenda Miejska Państwowej Straży Pożarnej w Toruniu, ul. Legionów 70/76, 87-100 Toruń

  Status: nabór zakończony

  Wybrany kandydat: Magdalena Sułek, Toruń

   

  17 kwietnia 2019 r. Komenda Miejska PSP w Toruniu, przy udziale Komendy Wojewódzkiej PSP w Toruniu, Komendy Powiatowej PSP w Wąbrzeźnie oraz PERN S.A, przeprowadziła ćwiczenia doskonalące w zakresie gaszenia pożarów na terenach leśnych. Ćwiczenia praktyczne zrealizowano na terenie Bazy Paliw Nr 11 zlokalizowanej w powiecie toruńskim, w miejscowości Zamek Bierzgłowski, gmina Łubianka.