Elana i Centrum Wsparcia Biznesu zapraszają lokalnych przedsiębiorców – pasjonatów piłki nożnej na spotkanie biznesowe. 27 lipca 2019 roku w Hotelu Filmar spotkają się przedstawiciele sportu i biznesu. Zaproszeni uczestnicy wydarzenia będą mieli także okazję obejrzeć inauguracyjny mecz rozgrywek ligowych w Toruniu, między TKP ELANA a MKS Bytovią Bytów.

Spotkanie ma na celu zintegrowanie środowiska biznesowego i pasjonatów piłki nożnej, w celu wsparcia dalszego rozwoju działalności klubu oraz promowania jego dotychczasowych sukcesów wśród społeczności lokalnej.

- Elana jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych klubów sportowych w Toruniu. Jego misją niezmiennie od ponad 50 lat jest kształcenie młodych piłkarzy oraz wspólne podtrzymywanie tradycji i zamiłowania do piłki nożnej wśród mieszkańców miasta. Zawodnicy klubu zamierzają sięgać po kolejne sukcesy, aby nadal dostarczać wielu sportowych emocji i dawać kibicom kolejne powody do dumy mówi Jarosław Więckowski, Prezes Zarządu Toruńskiego Klubu Sportowego ELANA S.A.

Zarząd Toruńskiego Klubu Sportowego Elana S.A. poszukuje partnerów biznesowych identyfikujących się z działalnością klubu, którzy w ramach zawartej współpracy będą mieli możliwość promowania swoich usług bądź produktów podczas organizowanych wydarzeń sportowych oraz transmisji z ich przebiegu.

- Osiąganie coraz wyższych sportowych wyników nie jest łatwe. Dalszy rozwój klubu związany jest z całą pewnością ze stabilnym wsparciem nie tylko ze strony władz miasta Torunia, ale również lokalnych przedsiębiorców i kibiców. Dlatego łączymy siły. Chcemy zachęcić lokalnych przedsiębiorców do zainteresowania się współtworzeniem tego klubu, a przy tym zyskania możliwości do ciekawej promocji swoich firm dodaje Łukasz Szarszewski, Dyrektor Centrum Wsparcia Biznesu w Toruniu.

W tym celu, już 27 lipca 2019 r., o godz. 19.00 w Hotelu Filmar odbędzie się wyjątkowe spotkanie biznesowe, na które Elana i CWB wspólnie zaprosili lokalnych przedsiębiorców, zarówno tych wspierających działalność klubu, jak i firmy, które dotąd nie były związane z toruńskimi piłkarzami.

Spotkanie będzie doskonałą okazją do szczegółowego zapoznania się z osiągnięciami zawodników TKP ELANA oraz możliwościami nawiązania nowych relacji biznesowych wśród miłośników sportu. Dodatkowo, w toku spotkania, zaprezentowane zostaną informacje na temat planowanej emisji akcji klubu, na skutek której każdy zainteresowany będzie mógł po części stać się właścicielem klubu. To jednak nie wszystko…

Spotkanie biznesowe poprzedzone zostanie meczem inaugurującym rozgrywki ligowe w Toruniu, rozegranym pomiędzy TKP ELANA a MKS Bytovią Bytów na Stadionie Miejskim, który to rozpocznie się o godzinie 17:00. Wstęp dla zaproszonych przedstawicieli firm na mecz będzie bezpłatny.

Wszystkie firmy zainteresowane udziałem w spotkaniu, które dotąd nie otrzymały zaproszenia prosimy o zgłoszenie swojego udziału do dnia 24 lipca 2019 r., pod numerem tel. 56 611 89 30 lub e - mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..


1000 Znaków do wykorzystania