Mł. asp. Marzena Grzelak z toruńskiej komendy zajęła II miejsce w Mistrzostwach Polski Służb Mundurowych w wyciskaniu sztangi leżąc. To już kolejny sukces policjantki, która na co dzień pełni służbę w Wydziale Ruchu Drogowego.

W miniony weekend (15-17) we Wrocławiu  odbyły się Mistrzostwa Polski Służb Mundurowych w wyciskaniu sztangi leżąc. W rywalizacji wzięła udział mł. asp. Marzena Grzelak, która na co dzień pełni służbę w Wydziale Ruchu Drogowego toruńskiej komendy. Policjantka zajęła drugie miejsce wśród wszystkich uczestniczek turnieju. To już kolejny sukces mł. asp. Marzeny Grzelak w sportowej rywalizacji. Kilka dni temu funkcjonariuszka tryumfowała w zawodach o Puchar Świata WRPF służb mundurowych w wyciskaniu sztangi leżąc. Policjantka zajęła w nich pierwsze miejsca w kategorii do 67,5 kg oraz Weteran i drugie miejsce wśród wszystkich uczestniczek turnieju.

Gratulujemy i życzymy wielu sukcesów w przyszłości.

Autor: Wojciech Chrostowski
Publikacja: Wojciech Chrostowski