Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Toruń

Policjanci z Komisariatu Policji w Chełmży przyłączyli się do akcji #GaszynChellenge. Zgodnie z regulaminem ćwiczą i zbierają pieniądze na leczenie dzieci.

Policjanci Komisariatu Policji Toruń w Chełmży przyjęli wyzwanie od kolegów po fachu czyli policjantów z Komisariatu Policji w Dobrzejewicach. Mundurowi przystąpili do wykonania zadania na placu przed komisariatem policji. Polegało ono na zrobieniu 10 symbolicznych pompek oraz zebraniu pieniędzy. Dzięki temu policjanci dołożyli swoją cząstkę na tak szczytny cel, jakim jest pomoc choremu dziecku. 

W imieniu wszystkich funkcjonariuszy dziękujemy za oficjalną nominację Komisariatowi Policji w Dobrzejewicach i za to, że mogliśmy stać się częścią tak szczytnej akcji. Mamy nadzieję, że przynajmniej w pewnym stopniu zwiększymy szansę na powrót do zdrowia maleńkiej Hani. 
Do dalszego udziału w akcji i „pompowaniu” dla chorych dzieci policjanci z chełmżyńskiego komisariatu nominowali Komisariat Policji Toruń Śródmieście i Policjantów z Posterunku Policji w Złejwsi Wielkiej. Wszystkim biorącym udział życzymy powodzenia w zbieraniu środków. 

Autor: Wioletta Dąbrowska
Publikacja: Wioletta Dąbrowska
Ładowanie odtwarzacza...