Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Toruń

Zbliżająca się powoli jesień to idealna pora na nowy tatuaż. W końcu nie ograniczają już nas upały, które mogą znacząco przeszkadzać w procesie gojenia dziary. Marzysz o delikatnym i subtelnym wzorze? A może wolisz większy, kolorowy projekt w realizmie? Czytaj dalej, aby poznać nasze tatuaże propozycje na zbliżające się miesiące!

Gdzie na tatuaż w Toruniu?

Wbrew pozorom, Toruń to miasto, w którym znajdziesz na prawdę wielu utalentowanych i zdolnych tatuażystów. Czekają na ciebie gorące nazwiska, które niejednokrotnie zawojowały na tatuatorskiej scenie. Ciekaw, o kim mowa? Zaraz przejdziemy do naszego krótkiego zestawienia, ale zanim to nastąpi, przypominamy, że dzięki platforiie INKsearch.co, znajdzie kilkanaście tatuażystów właśnie z Torunia! I to za pomocą kilku kliknięć! Wystarczy, że w pierwszej wyszukiwarce wpiszesz motyw lub styl, który cię interesuje, a w drugiej - miasto. To tyle!

INKsearch.co – platforma do rezerwacji sesji tatuażu online

fot. INKsearch.co – platforma do rezerwacji sesji tatuażu online

Najlepsi tatuażyści w Toruniu

Jak już wiesz, Toruń może pochwalić się naprawdę zdolnymi artystami tatuażu. Nazwiska artystów z tego miasta są znane w całej Polsce, a nawet w Europie. Studia tatuażu w Toruniu znajdują się w różnych częściach miasta. Są to miejsca, które przyciągają nie tylko profesjonalizmem i doświadczoną załogą, ale także zapierającym dech w piersiach wystrojem wnętrz. Idealne studio tatuażu możesz wybierać spośród kilkunastu sprawdzonych lokali. Nie zastanawiaj się więcej! Wpisz w wyszukiwarkę INKSearch “studio tatuażu Toruń”; twoim oczom ukażą się lokale, do których możesz od razu zapisać się na sesję i artyści, którzy na ciebie czekają.

  1. Tyna Majczuk - “Bodyfikacje”

Choć artystka obecnie więcej czasu działa w berlińskim studiu tatuażu “NOIA” , to jest również założycielką toruńskiego studia “Bodyfikacje”, gdzie także możesz ją spotkać. Ten fakt jeszcze bardziej utwierdza w przekonaniu, że jej nazwisko jest znane w Europie i nie tylko! Artystka może pochwalić się wieloma sukcesami; między innymi pracowała z wielkimi artystami tatuażu na konwencji w Hong Kongu w 2017 i 2018 roku. Tworzy niesamowite, freehendowe tatuaże, które skradają serca tysiącom miłośników tatuaży. Wielu uważa, że jej projekty wyglądają jak obrazy sztuki współczesnej. Nic dziwnego - wystarczy tylko zobaczyć jej portfolio.

portfolio Tyny Majczuk na INKsearch.co

Sprawdź portfolio Tyny Majczuk na INKsearch.co

  1. Cojabazgram - “Black Moon Tattoo”

Zostając w temacie abstrakcji i tatuażystów, którzy tworzą właśnie w tym stylu, nie można nie wspomnieć o tatuażystce działającej pod pseudonimem “Cojabrazgram”, która na co dzień pracuje w Black Moon Tattoo. Artystka działa w branży od 2014 roku. W jej stylu zdecydowanie dominują czernie oraz szarości, które układają się w “dymne” kreski tworząc wyjątkowy, lekki wzór na ciele entuzjastów dziarania. Schemat jej pracy jest wyjątkowy; skórę każdego klienta traktuje jak… płótno! Radość sprawia jej projektowanie abstrakcyjnych wzorów, dlatego jeśli marzysz właśnie o tego typu tatuażu, koniecznie sprawdź jej portfolio!

portfolio Cojabazgram na INKsearch.co

Sprawdź portfolio Cojabazgram na INKsearch.co

  1. Max Pniewski - “Phoenix Rising Tattoo”

Na koniec artykułu odchodzimy od abstrakcyjnych projektów, na rzecz realizmu. Artysta, o którym mowa szlifował swoje umiejętności w Polsce oraz we Włoszech. W branży tatuatroskiej jest znany oraz ceniony przez wielu tatuatorów i entuzjastów tatuaży. Dodatkowo, może pochwalić się długoletnim doświadczeniem, ponieważ na rynku tatuażu jest już od 1999 roku. Tak tak, mamy na myśli Maxa Pniewskiego, którego znajdziecie w Phoenix Rising Tattoo w Toruniu. Poza tym, Max często odwiedza inne miejsca, w których dziara. W 2013 roku stworzył swój własny, autorski styl, który nazwał “legolizmem”; oparty jest on oczywiście na świecie klocków Lego.

profil Maxa Pniewskiego na INKsearch.co

Sprawdź profil Maxa Pniewskiego na INKsearch.co

Nowinki ze świata tatuażu tylko na INKnews.co!

Lubisz wiedzieć, co dzieje się na rynku tatuażu? A może interesują cię wywiady z rozpoznawalnymi, wydziaranymi osobowościami? To, i inne ciekawe treści związane z dziaraniem, znajdziesz na INKnews.co! Dwa razy w tygodniu czekają na ciebie nowe artykuły, dzięki którym będziesz na bieżąco z światem tatuażu. O każdym nowym wpisie przypomnimy ci na naszym Instagramie, więc jeśli jeszcze nas nie obserwujesz, czekamy tam właśnie na ciebie!

INKnews x Amanda Bokisz – „She Wolf”

fot. INKnews x Amanda Bokisz – „She Wolf”

inksearch-logo

fot. INKsearch.co – zarezerwuj swój kolejny tatuaż