Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Toruń

Wakacje to czas, w którym wielu z nas decyduje się na nowy (lub pierwszy) tatuaż. Oczywiście, jeśli odpowiednio dbamy o świeżą dziarę podczas upału, to jest to świetny pomysł! Podczas wakacyjnych, małych podróży (nawet tych po swoim mieście!) możemy odwiedzić ciekawe studio tatuażu i zdobyć przy okazji piękną i oryginalną ozdobę na swojej skórze. A żeby szybciej i sprawniej zapisać się na tatuaż bez konieczności wychodzenia z domu, skorzystaj z INKsearch!

Tatuażyści w Toruniu, którzy specjalizują się w czarno-szarych tatuażach.

Choć wakacje kojarzą się nam z żywymi kolorami, wielu miłośników tatuaży nawet w tym okresie wybiera tylko czarno-szare projekty. Decydując się na tatuaż w Toruniu masz okazję zapisać się na sesję tatuażu u utalentowanych artystów, którzy wykonają na twojej skórze prawdziwe czarno-szare arcydzieło!

Jak wybrać najlepszego tatuażystę w Toruniu?

Wiemy, że znalezienie odpowiedniego tatuażysty może okazać się nie lada wyzwaniem. Ale spokojnie! Mamy dla Ciebie bardzo dobrą wiadomość! Korzystając z INKsearch nie tylko możesz wyszukiwać artystów za pomocą wyszukiwarki, wpisując miasto, które Cię interesuje oraz motyw lub styl, o którym marzysz; na INKserach.co masz możliwość skorzytsać także z darmowej konsultacji online! Wystarczy, że wypełnisz krótki quiz, a nasza ekipa wskaże Ci trójkę artystów np. z Torunia lub dowolnego innego miasta, które wskażesz w formularzu.

INKsearch.co – platforma do rezerwacji sesji tatuażu online

fot. INKsearch.co – platforma do rezerwacji sesji tatuażu online

Gdzie zapisać się na czarno-szare tatuaże w Toruniu?

Na naszej platformie możesz znaleźć wielu artystów specjalizujących się w czarno-szarych tatuażach. Zdając sobie z tego sprawę, przygotowaliśmy krótkie zestawienie czterech artystów, do których możesz wybrać się po tego typu dziary. Zobacz, nasze propozycje!

  1. Gaba Lecyk - “Bodyfikacje”

Mroczne wzory w styl blackwork to coś, co kochasz? Bardzo dobrze się składa! Poznaj artystkę działającą pod pseudonimem Gaba Lecyk. Tatuażystka na co dzień pracuje w toruńskim studiu tatuażu “Bodyfikacje”. Przez dwa lata, na podstawie własnych prób i błędów, Gaba Lecyk wypracowała swój indywidualny i niepowtarzalny styl. Uwielbia dziarać projekty związane z mrocznymi fantasy, demonami i czaszkami. Jeżeli to także i twój klimat, to koniecznie sprawdź jej portfolio!

profil Gaby Lecyk na INKsearch.co

Sprawdź profil Gaby Lecyk na INKsearch.co

  1. Oskar Gurbada - “Studio Tatuażu Wzory”

Zostając przy mrocznych klimatach, przedstawiamy Oskara Gurbada, artystę pracującym w Studio Tatuażu Wzory w Toruniu. Kwiaty i zwierzęta to tylko część motywów, które zawiera w swoich projektach. Jeżeli interesują cię bardziej szalone propozycje tatuażu, sprawdź jego portfolio i umów się na wizytę za pomocą platformy INKsearch.co!

profil Oskara Gurbady na INKsearch.co

Sprawdź profil Oskara Gurbady na INKsearch.co

  1. Cojabazgram - “Black Moon Tattoo Tattoo & Piercing Shop in Torun”

Czarno-szare wzory w delikatnym klimacie? Sprawdź prace od artystki Cojabazgram z “Black Moon Tattoo Tattoo & Piecing Shop in Torun”. To wyjątkowa artystka, która traktuje skórę jak płótno. Kocha projektować wzory abstrakcyjne. Cojabazgram stworzy dla Ciebie niepowtarztalny projekt, który finalnie zobaczysz na swoim ciele, ponieważ działa zwykle bez wcześniejszego szkicu!

profil Cojabazgram na INKsearch.co

Sprawdź profil Cojabazgram na INKsearch.co

  1. Forsycja Tattoo - “Studio Tatuażu D13 Diez Trez”

Jesteś zwolennikiem delikatnych, kobiecych projektów, ale mroczne wzory również wpadają Ci w oko? Zobacz jakie prace wykonuje Forsycja Tattoo! Artystka zwykle wykonuje czarno-szare tatuaże, ale w jej portfolio znajdziesz też kilka propozycji dziar z kolorem. To idealna opcja dla tych, którzy wciąż się wahają - kolorowa czy czarno-szara kompozycja.

profil Forsycji Tattoo na INKsearch.co

Sprawdź profil Forsycji Tattoo na INKsearch.co

Otaczaj się sztuką każdego dnia!

Tatuaże możesz zaprosić do swojego domu! Wejdź na sklep Tattooprints i wybierz idealną pracę dla ciebie, która ozdobi twój dom i doda mu oryginalnego wyglądu. Na Tattooprints znajdziesz printy wykonane przez tatuażystów z całej Polski! Kupując dzieło od artysty, wspierasz jego twórczość.

INKsearch.co – platforma do rezerwacji sesji tatuażu online

fot. INKsearch.co – platforma do rezerwacji sesji tatuażu online

inksearch-logo

fot. INKsearch.co – zarezerwuj swój kolejny tatuaż