Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Toruń

Praca w Toruniu potrzebna od zaraz - sprawdź nasze oferty

Toruń to historyczne miasto znajdujące się na północy Polski, jedyne duże miasto w województwie kujawsko-pomorskim. Toruń jest ważnym ośrodkiem gospodarczym. Na terenie miasta działa wiele dużych przedsiębiorstw. Jeżeli szukasz pracy w Toruniu, koniecznie zapoznaj się z ogłoszeniami dostępnymi na naszym portalu. Posiadamy oferty pracy na takich stanowiskach jak: stylistka paznokci, agent ubezpieczeniowy, czy ratownik wodny.

Stylistka paznokci w Toruniu poszukiwana

Stylistka paznokci (nazywana także manicurzystką) to osoba specjalizująca się w ozdabianiu, a także pielęgnacji paznokci dłoni i stóp. Praca stylistki paznokci wymaga dużych zdolności manualnych i poczucia estetyki, gdyż zdobienie paznokci nie ogranicza się do ich pomalowania (niektóre klientki życzą sobie wyrafinowanych wzorów na paznokciach). Żeby zostać stylistką paznokci potrzebne są zdolności, a w przypadku własnej praktyki – również posiadanie odpowiedniego sprzętu. Idealna manicurzystka jest nie tylko uzdolniona, ale posiada również wysokie kompetencje interpersonalne, które pomagają w pozyskiwaniu nowych klientów.

Jeżeli praca w Polsce nie jest dla Ciebie i coraz poważniej myślisz o rozpoczęciu kariery zawodowej za granicą, zapraszamy Cię do naszego serwisu z ofertami pracy na terenie Niemiec.

Praca w Toruniu dla agentów ubezpieczeniowych

Agent ubezpieczeniowy (oferty pracy) to pracownik będący pośrednikiem pomiędzy klientem a zakładem ubezpieczeniowym. Do jego głównych zadań należy sprzedawanie produktów ubezpieczeniowych, zdobywanie nowych klientów, a także budowanie z nimi długofalowych relacji. Agent ubezpieczeniowy może kontaktować się z klientami bezpośrednio i zdalnie. Oczekuje się od niego dostosowywania ofert do indywidualnych potrzeb każdej osoby. Agent ubezpieczeniowy nie musi mieć specjalistycznego wykształcenia (choć wiedza ze studiów ekonomicznych z pewnością przyda się mu w pracy). W zawodzie tym znacznie ważniejsze wydają się odpowiednie cechy charakteru – przede wszystkim łatwość nawiązywania kontaktów z ludźmi, komunikatywność, analityczne myślenie, cierpliwość, wysoka kultura osobista. Niezmiernie ważna jest także znajomość technik perswazyjnych. Jako, że agent ubezpieczeniowy często dojeżdża do klientów, powinien posiadać prawo jazdy kategorii B.

Rozpocznij pracę jako ratownik wodny

Ratownik wodny to pracownik odpowiadający za bezpieczeństwo osób przebywających w zbiorniku wodnym znajdującym się pod jego nadzorem. Znajduje on zatrudnienie w parkach wodnych, na basenach, czy plażach. Żeby pracować jako ratownik trzeba zdobyć odpowiednie kwalifikacje (konieczne jest ukończenie kursu na ratownika). Oprócz perfekcyjnie opanowanej umiejętności pływania ratownik powinien cechować się ponadprzeciętną sprawnością fizyczną (ważny jest też dobry wzrok i słuch). W zawodzie tym wyjątkowo ważne są takie cechy jak spostrzegawczość, energiczność, umiejętność pracy pod wpływem silnego stresu, odpowiedzialność. Przyda się również umiejętność perswazji. Sprawdź oferty pracy dla ratowników