Nie żyje 68- letnia mieszkanka Torunia. Do tego tragicznego w skutkach zdarzenia doszło w miniony piątek (26.11.), w nocy przy skrzyżowaniu ul. Olsztyńskiej z Barwną w Toruniu. Kobieta została potrącona na przejściu dla pieszych przez kierowcę chevroleta cruza. Teraz cała uwaga śledczych skupia się na wyjaśnieniu dokładnych przyczyn tego zdarzenia.

W miniony piątek tj. 26.11.2021 roku,  około  godz. 21:00  w nocy,  dyżurny  toruńskiej policji został powiadomiony o  tragicznym w skutkach zdarzeniu do jakiego doszło na skrzyżowaniu  ul. Olsztyńskiej i Barwnej  w Toruniu.  

Z ustaleń policjantów skierowanych na miejsce wynika, że kierowca chevroleta cruza  jadący  ul. Olsztyńską od strony ul. Lube, j na skrzyżowaniu z ul. Barwną na prawidłowo oznakowanym i wydzielonym przejściu dla pieszych nie ustąpił  pierwszeństwa 68 - letniej kobiecie. Wtedy doszło do potrącenia.  Poszkodowana w wypadku  została przewieziona do szpitala jednak pomimo starań medyków nie udało się jej uratować.   57 – letni kierowca chevroleta, zaraz po zdarzeniu został przez policjantów sprawdzony na trzeźwość. Probierz wykazał, że w chwili wypadku  był trzeźwy.

Teraz śledczy w prowadzonym postępowaniu starają się ustalić szczegóły i przyczyny tego tragicznego zdarzenia. Policjanci prowadzący śledztwo w tej sprawie proszą wszystkie osoby, które były świadkami tego zdarzenia lub mogą pomóc w tej sprawie o  pilny kontakt z Komendą Miejską Policji w Toruniu pod numerami telefonu 47 754 26 07, 47 754  21 69, 47 754 23 68, 47 754 23 69.   

  • Zdjęcie poglądowe- uwaga wypadek.    Nie żyje 68- letnia mieszkanka Torunia. Do tego tragicznego w skutkach zdarzenia doszło  w  miniony piątek (26.11.), w nocy przy skrzyżowaniu ul. Olsztyńskiej z Barwną w Toruniu.  Kobieta została potrącona na przejściu dla pieszych przez kierowcę chevroleta cruza. Teraz cała uwaga śledczych skupia się na wyjaśnieniu dokładnych przyczyn tego zdarzenia.