Nowe inwestycje w Toruniu - w jakich lokalizacjach powstają nowe nieruchomości?

W Toruniu nie brakuje nowych inwestycji mieszkaniowych. Atrakcyjne mieszkania znajdziesz zarówno w niewielkiej odległości od centrum, jak i na obrzeżach miasta, gdzie będziesz cieszyć się ciszą, spokojem i otaczającą Cię zielenią. Zobacz, gdzie w Toruniu powstają nowe bloki mieszkalne oraz co oferują deweloperzy!

Jak kształtują się ceny mieszkań na rynku pierwotnym?

Nowe inwestycje w Toruniu cieszą się dużym zainteresowaniem kupujących. Mimo że ceny wciąż rosną, popyt na mieszkania z rynku pierwotnego nie maleje. Na początku roku za m2 trzeba było zapłacić średnio 6 543 zł. Dzisiaj nowe nieruchomości są jeszcze droższe. Średnia cena wynosi 6 807 zł/m2, ale są takie miejsca, w których zapłacisz nawet 9 500 zł/m2. Co ciekawe, zaledwie w ciągu pół roku średnia cena mieszkań w Toruniu wzrosła o 445 zł. Oczywiście ceny nieruchomości zależne są od ich standardu, powierzchni oraz lokalizacji. Ale jedno trzeba przyznać – ich rozpiętość jest naprawdę duża.

Wygodne apartamenty przy ul. Koszalińskiej

Jeśli szukasz wygodnego miejsca, w którym wypoczniesz po pracy, koniecznie obejrzyj nowopowstające apartamenty przy ul. Koszalińskiej na toruńskich Bielawach. Budynek składa się z 28 komfortowych mieszkań o różnej powierzchni. W ofercie 6 mieszkań dwukondygnacyjnych z antresolami i tarasami. Wysokie sufity dają możliwość dowolnej aranżacji wnętrza. A na terenie inwestycji znajdziesz miejsca postojowe dla gości oraz parking w hali garażowej dla mieszkańców. Dużą zaletą apartamentów jest bliska odległość od terenów zielonych. W otoczeniu znajduje się park, boisko sportowe oraz place zabaw dla dzieci. Przy Koszalińskiej możesz kupić mieszkania od 42 do 78 m2, 1-, 2-, 3- i 4-pokojowe. Średnia ich cena to 8 500/m2.

Wygodne apartamenty przy ul. Koszalińskiej

Osiedle Harmonia przy Strobanda

Dla bardziej wymagających osób, które cenią sobie prywatność i przestrzeń, Przedsiębiorstwo Usługowo Handlowe LEM-BUD Sp. z o.o. przygotowało ofertę nieruchomości na Osiedlu Harmonia. Inwestycja znajduje się przy ulicy Strobanda. Atutem lokalizacji jest bliskie sąsiedztwo terenów zielonych i rekreacyjnych. Na Osiedlu Harmonia możesz kupić mieszkanie na jednej z 4 kondygnacji o powierzchni od 33 do 84 m2. Dostępne są mieszkania 1-, 2-, 3-, 4-pokojowe. Do każdego lokalu przypisane są miejsca postojowe podziemne i naziemne. W budynkach znajdują się windy i monitoring. Ceny za m2 na Osiedlu Harmonia zaczynają się od 8 400 zł.

Zielony Zakątek na toruńskim Jarze

Nieopodal Harmonii powstaje drugie kameralne osiedle. To inwestycja Zielony Zakątek realizowana przez Majster Development. W jej ramach powstanie łącznie 347 mieszkań usytuowanych w 8 budynkach. Nieruchomości w Zielonym Zakątku to wyjątkowe miejsca klasy premium. Przestronne mieszkania mieszczące się na 4 kondygnacjach będą gotowe do odbioru w 3 kwartale 2023 roku. Aktualnie dostępne są mieszkania o powierzchni od 39 do 62 m² w cenie od 6 750 do 7 600 zł/m2. Dużą zaletą osiedla Zielony Zakątek jest jego infrastruktura. W pobliżu znajdują się place zabaw, boisko, park z amfiteatrem oraz Staw Kapitana z drewnianymi pomostami. Przy ulicy Strobanda znajdują się również przystanki autobusowe, a na osiedlu Jar miejskie przedszkole.

Obejrzyj wszystkie nowe inwestycje w Toruniu na Morizon.pl i zdecyduj, które mieszkanie będzie dla Ciebie najlepsze!