Nowoczesne sprzęty ADG w domu

Wprowadzasz się do nowego domu i chcesz wyposażyć go w najbardziej przydatne sprzęty, które ułatwią Ci codzienne obowiązki? Świetny pomysł. Na rynku dostępnych jest sporo urządzeń, które potrafią odmienić nasze podejście do sprzątania, gotowania czy prania oraz zapewnić więcej wolnego czasu dl siebie i dla Twojej rodziny. Poniżej przedstawiamy najważniejsze z nich.

Piekarnik 2w1

Za chwilę pojawią się niespodziewani goście? Teściowa poinformowała, że wpada w odwiedziny za kilka godzin? Chcesz szybko przygotować solidny obiad i upiec ciasto? Zdecydowanie przyda Ci się piekarnik z funkcją pieczenia na dwóch poziomach. Sprzęt taki umożliwia podzielenie komory na dwie części, dzięki czemu dla każdej z nich możesz ustawić różny poziom temperatury i piec różne potrawy – w jednym soczyste mięso, a w drugim słodkie ciasto na deser. Teraz nie musisz tracić czasu na oczekiwanie aż pierwsza z potraw będzie gotowa, by zwolnić piekarnik i szykować drugą. Wszystko może odbywać się jednocześnie.

Pralka z suszarką 2w1

Każdy z nas wie, do czego służy pralka. Wielu z nas ma również suszarkę, która często jest stawiana nad pralką lub obok niej. Po zakończonym cyklu prania wystarczy przełożyć mokre tkaniny do suszarki, a za krótki czas ubrania będą gotowe do prasowania. Jednak takie rozwiązanie wygląda zazwyczaj topornie i zajmuje dosyć dużo miejsca. Dobrym pomysłem może być zakup sprzętu 2w1, czyli pralki, która po zakończonym cyklu prania jest w stanie automatycznie uruchomić cykl suszenia. Zapewnia to oszczędność miejsca, funduszy i brak zamieszania z przekładaniem mokrych rzeczy z których cieknie woda.

Stacja pary

Nie lubisz prasowania? A idziesz o zakład, ze można je polubić? Stacja pary to nowe podejście do prasowania. Zamiast gorącej stopy, główne skrzypce gra gorąca para, która zwilża materiał i przyspiesza jego prostowanie. Dla osób które już znają temat, tylko zastanawiają się jakie żelazko z generatorem pary kupić podpowiemy, że warto zwracać uwagę na wyrzut pary w trybie ciągłym, w trybie pulsacyjnym i pojemność zbiornika. Ważny będzie też sposób filtrowania i odkamieniania wody, jeżeli musisz mierzyć się z twardą wodą w Twoim kranie.

Odkurzacz automatyczny

Automatyczny robot odkurzający to kwintesencja zastąpienia człowieka w codziennych porządkach. Nawet gdy przebywasz poza domem, jednym kliknięciem w aplikacji jesteś w stanie rozpocząć sprzątanie podłóg, tak by były one idealnie czyste i odkurzone gdy tylko wrócisz do domu Gdy w domu masz zwierzęta gubiące sierść każdego dnia – docenisz jego działanie jeszcze bardziej. Twój nakład pracy aby utrzymać porządek na podłogach zostaje zredukowany do absolutnego minimum.