Osoby, które mają wiedzę o miejscu przebywania Stefana Krajewskiego proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Gryficach pod nr tel 47 78 22 512 lub 511, albo pod nr tel 112.

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Gryficach prowadzą poszukiwania za osobą zaginioną tj. Stefan Krajewski.

Mężczyzna w dniu wczorajszym tj. 24 maja 2023 roku między godziną 13:00 a 14:00 wyszedł z terenu ośrodka wypoczynkowego w miejscowości Pobierowo przy ul. Zachodniej i ostatnio widziany był w okolicach ulicy Grunwaldzkiej skąd miał kierować się w stronę centrum Pobierowa. Do chwili obecnej 64- letni mężczyzna nie powrócił do miejsca pobytu i nie nawiązał z nikim kontaktu.

Mundurowi publikują zdjęcie poszukiwanego mężczyzny i apleują o pomoc w poszukiwaniach.

Mężczyzna w chwili zaginięcia ubrany był w ciemne sandały z pomarańczowymi wstawkami- bez skarpetek, spodnie dresowe długie koloru siwego, bluzę z kapturem koloru siwo- czarnego typu 'kangur",

Rok urodzenia :1958

Wzrost: 170 cm

Kolor oczu :niebieski

Cechy rysopisowe:

  • SYLWETKA: szczupła około 70 kg
  • WŁOSY:brak
  • NOS: duży, lekko przekrzywiony
  • USZY:przyległe
  • UZĘBIENIE:niepełne
  • ZNAKI SZCZEGÓLNE: na lewej ręce od ramienia do łokcia posiada ślady po oparzeniu - przebarwienie skóry

Mundurowi apelują o kontakt do wszystkich osób, które widziały w ostatnim czasie 64-latka wiedzą, gdzie może obecnie przebywać lub mają jakąkolwiek wiedzę na temat jego zaginięcia. Wszelkie informacje, mogące pomóc w odnalezieniu zaginionego, można kierować bezpośrednio do Komendy Powiatowej Policji w Gryficach - tel. 47 78 22 511 lub 512 oraz do najbliższej jednostki policji.